Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet zongora vagy gitár...

Hol lehet zongora vagy gitár akkordokat találni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beütöd Google-ba, ha csak így általában az akkord kell (pl. hogy hogyan fogják le), ha egy konkrét dal akkordjai érdekelnek, akkor a legjobb szerintem a [link] .
2012. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ---R33--- válasza:

Én úgy tanulok dalokat, hogy letöltöttem a Guitar Pro 5 nevezetű programot. Általam ismert legegyszerűbben használható, és legjobb program. Tabot könnyű olvasni, ha viszont nézetet váltasz benne, mutatja a kottát is. Ha nem tudsz kottát olvasni, de billentyűn tanulod a dalt, akkor még azt is megmutatja, hogy melyik billentyűt kell lenyomnod. :)

Magyar dalokat főnként a www.gitartab.hu oldalon találtam, külföldiből pedig (szerintem) a legjobb oldal a www.911tabs.com. Itt nem csak az előbb említett ultimate.. oldalról találsz tabokat. Ha kérdéses van, írj nyugodtan privátban, amiben tudok, segítek. :)

2012. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!