Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az 500-600 ft körüli egri...

Az 500-600 ft körüli egri bikavér tényleg annyira ihatatlan mint ahogy sokan mondják? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval bort+boros poharat amibe bele van gravírozva valami akarok adni osztályfőnőknek.(osztálykarácsony)Nem arról van szó hogy sajnálom a pénzt rá mert nem...De amúgy sem állunk sosem jól pénzügyileg,most pedig még inkább nem.

2012. dec. 17. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
ha boltban veszed akkor igen. Bar en a dragabb egri bikavert sem szeretem, mert ezek a savas borok nem jonnek be nekem. Ha termelotol veszed, akkor lehet, hogy igazi bort kapsz ennyi penzert es nem pedig tablettasat.
2012. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én közvetlen a Szépasszonyvölgy mellet lakok és öh...szar egri bor nincs csak kevés:D Nagyon nem lehet mellényúlni:DD
2013. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!