Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik lada a legjobb?

Melyik lada a legjobb?

Figyelt kérdés

szval. szeretnék venni egy ladát.. (hülye válaszokkal ne bombázzatok h szar a lada meg ilyenek pls) de nem tuok dönteni aki tudna segíteni abba h melyik típus lenne a legjobb és miért (nem olyan választ kérnék h azé mert nekem ez tetszik) én egy 95 1600 ls sedan akarok venni! ez a vágyam.. és még annyit h vannak-e neki általános hibái??

kivétel a rohadás!


2012. dec. 9. 19:01
 1/3 A kérdező kommentje:
..+ még annyit h ha egy részletesebb infót vki tud adni az 1600ok ról azt megköszönném:) ! pl:motor(teljesítmény, kialakítás "részletesebben",, ) alváz, stb..
2012. dec. 9. 19:11
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy 1600 LS nagyon ritka, még a normál 1600-os is, alig lehet pár darabot találni,így azt nehéz lesz szerezned.

Egyébként nem rossz autók, nekem '79-es 2103-asom van, megbízhatóak, könnyű és olcsó javítani, és ha akarod, tudnak menni is...

2012. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok 1600-os motor: 80 LE, 122 NM nyomaték.

A kasztni szeret rohadni, viszont a javítása kijön olcsón.

A váltója nagyon jó, könnyen veszi a sebességet.

2012. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!