Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy az osztályunkban (egy kivételével) minden fiú tiszta csicska 2 méteres egóval? Ja, és minden lányt folyton fogdosnak.

Figyelt kérdés
8.-os vagyok, és engem rohadtul idegesítenek!

2012. dec. 8. 17:20
 1/3 anonim válasza:

sajnos szinte minden fiú ilyen...

én is ismerek ilyen fiúkat, de nem lehet velük mit csinálni :/

2012. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne törődj velük, nem minden fiú ilyen, csak 8.-ba jönnek elő azok a hormonok amik az ellenkező nem felé irányulnak, a lányok kibögyösödnek, ezért igazán szeretik őket a fiúk, de ezekből a fiúkból válik szerintem egy-két év múlva az igazi férfiak...
2012. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

utolsó: Gondolod?

Labdával dobálják a lányokat, egyik nap egy lányt miután fejbe dobták addig cseszegettek amíg már nem is azéért kezdett el sírni mert rohadtul fájta feje hanem azért mert azt mondogatták neki, hogy ne sírj!

Ráadásul folyton letagadják amit csináltak és tök gyávák! Ezek az igazi férfiak?

2012. dec. 19. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!