Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kezdődnek a jó minőségű...

Hol kezdődnek a jó minőségű elektromos szólógitárok, úgyértem hány ezer forinttól?

Figyelt kérdés
Egy ideje elkezdtem tanulni gitározni.Hamarosan eljön az idő,amikor vennem kell egy komolyabbat(elektromosat).Csakhogy félek az olcsó gyártmányoktól,ezért milyet ajánlanátok amit érdemes megvenni,de meg is fizethető?80000-100000 közti ár már elfogadható?Az erősítő,heveder,hangológép,puhatok is beleértve.

2012. dec. 4. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Erősítőt beleértve?

600 ezer.

2012. dec. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
80-100 ezer forintért már kapsz egy használható gitárt, ami jónak nevezhető. Viszont gitárt és erősítőt nem kapsz ennyiért, maximum valami vackot. Esetleg ha leírnád, hogy milyen zenét szeretsz játszani, mióta gitározol, eddig min játszottál, meg ilyenek, akkor tudnánk tippeket adni, hogy mit érdemes venned és mit nem.
2012. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Használtan már vehet 70 körül jó gitárt és 30-ért erősítőt.
2012. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, csatlakozom az előttem szólókhoz. Jónak mondható minőségű gitárt 60-80 körül már kapsz,mondjuk 30-40-ért erősítőt. Bár az erősítőn lehet spórolni, kezdetben valószínűleg elég egy 10w-os kombó, olyat már 15-ért kaphatsz. De a gitáron tényleg nem szabad spórolni, az olcsó 'tűzifakategóriások' elég jó eséllyel el fogják venni a kedved az egésztől.
2012. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az én Squier Stratocaster gitáromat a győri Hangszerdiszkontból rendeltük, 30 000-be került (35 volt eredetileg, de akciós volt épp) + egy kábel 1000-ért. Vettünk mellé egy használt Fender Frontman kombót, eredetileg 17 lenne, de mi 10ért jutottunk hozzá. A heveder és a többi már részletkérdés. Máig használhatóak (2 éve vettük) és én meg vagyok velük elégedve.
2012. dec. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak.M
2012. dec. 6. 17:02
 7/8 A kérdező kommentje:
A 2.VÁLASZOLÓNAK:Én még csak másfél hónapja kezdtem el 35 éves fejjel,de 6-7 dalt már el is tudok játszani akusztikus gitáron.Rockzenét szeretek,deep purple,metallica,ac/dc,ossian,moby dick dalokat tudok eljátszani.Szóval kezd a dolog kicsit komolyabbra fordulni.
2012. dec. 6. 17:07
 8/8 anonim válasza:
Második vagyok. Ez esetben még felesleges túl drága cuccot venned. Az én első elektromosom egy 30 ezres Squier volt (mint az ötödik válaszolónak is), szerintem ezzel te se nyúlhatsz mellé. Elsőnek felesleges profil és drága hangszert venni, mert még a végén megbánod (de persze azért ne is legyen "tüzifa"). Ebbe a hibába én is beleestem anno. Az első elektromos gitárom után nem sokkal megvettem a másodikat is, ami már egy drágának nevezhető hangszer volt, s hamar rájöttem, hogy az nem is az én stílusom, s jó sokat buktam rajta.
2012. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!