Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakire azt mondják:...

Ha valakire azt mondják: kövér, akkor az sértésnek számít. De ha azt mondják: vékony, az nem. Miért?

Figyelt kérdés
Pedig nem minden kövér azért az, mert folyton eszik, ugyanúgy, ahogy a vékonyak sem fogyóznak folyton.
2009. aug. 19. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek szemetek!!!
2009. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez engem is nagyon idegesít. Engem SOVÁNYoznak lépten nyomon, pedig nem tehetk róla hogy vékny vagyok, hízék ha tudnék. Elég gáz..
2009. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes! Még soha nem gondolkodtam rajta... Pedig ellenkezőleg is alakulhatott volna.. a vékonyság taszítana, a kövérség nem. De az sem lenne megoldás szerintem. Egyszerűen nem kéne az embereket a külső alapján mérni.
2009. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

A kövéreket és a soványokat is szokták gúnyolni.


"Pedig nem minden kövér azért az, mert folyton eszik, ugyanúgy, ahogy a vékonyak sem fogyóznak folyton."

Ez igaz, de mindenki tehet róla, hogy milyen az alakja. Van, aki könnyen hízik, nehezen fogy. Elhízik. Azt mondja, hogy ő nem tud fogyni. Ő ilyen. Pedig ez nem így van. Ő is le tudna fogyni csak nehezebben.

Van, aki nehezen hízik. Könnyen fogy. Sovány lesz és mondja, h ő ilyen nem tud hízni. Ő is tudna csak nehezebben hízik, mint mások.

Megfelelő étrenddel és sporttal mindenki képes lehet arra, hogy ne nevezzék többet "dagadéknak" vagy ne mondják rá, hogy "van benned egy szál bél".

Először fejben kell rendet tenni, aztán jöhet a megfelelő étrend és edzés;)

2009. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
12-36-nak.És mi van azokkal a kövér vagy sovány emberekkel akiknek hormonális betegségük miatt olyanok amilyenek..Azok hiába híznak/fogynak akár orvosi segítséggel,tényleg nem tudnak változni..Vagy vannak olyanok akiknek a gyógyszerek miatt lett más az alakjuk,és a gyógyszert életük végéig szedni kell...Szóval a töredéke tényleg nem tehet arról hogy néz ki..
2009. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az tényleg csak töredék. Ha viszont végigmész az utcán közel sem az emberek töredéke ilyen...
2009. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... Szerintem az az igazság, hogy az emberek sohasem fogják megérteni, milyen érzésa az ,amikor valaki tényleg képtelen meghizni és világ életében vékony volt.Teljesen kár ezen felhuzni magunkat, mert mindenki azt gondolja, hogy jjaj meghizni annyira könnyű, biztos anorexes .. Leszarom az emberek véleméyét, inkább vagyok vékony mint hájas...
2009. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,nekem még soha nem jutott eszembe,hogy valakit piszkáljak azért mert vékony..Igaz rajtam van vagy 15 kg felesleg,de ezt magamnak köszönhetem,mert szülés után elengedtem magam,és a mai napig nehezen szánom rá magam a változásokra..De azért mert túlsúlyosnak tartom magam,ezért egyik sovány lány sem tehet róla...nem őket szidom vagy hibáztatom,mert nem teszek meg mindent azért,hogy fogyjak.

A drága barátnőm nagyon vékony! Én így szeretem őt,mert nem azt nézem,hogy néz ki,hanem,hogy milyen jókat tudok vele nevetni..Volt olyan kollégánk aki egyenesen megkérdezte tőle,hogy minden étkezés után kihánytatja magát,hogy nem hízik? de tudom,hogy soha nem csinál ilyet,mert imád enni,sőt nagyon jóízűen,és sokat eszik..De Ő ilyen..Nem hízik..Szerintem a hibáinkat nem a másikban kell keresni hanem csak saját magunkban..

2009. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem régebben néha gúnyoltak mert túl vékony voltam, már akkor is mérges lettem ha nem rossz szándékkal emlegették föl. De aztán elkezdtem gyúrni, és én lettem az erősebb, még mindig tagadhatatlanul vékony vagyok, de izmos is, és ezért már nem szólnak be. Meg néha a vékony csontozatot hajlamosak összekeverni az izomtalansággal, ami elég rossz.
2009. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12.36-os vok és egyébként hasonlóan vok vele, mint a 16.37-es. 14 évesen 40 kg alig voltam fiú létemre. Most se vagyok nagydarab, de nem vagyok soványnak mondható. Szal. senki sem foghatja arra, hogy így született ilyen marad, mert lehet változtatni!
2009. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!