Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon régóta nincs barátom...

Nagyon régóta nincs barátom sőt nem is feküdtem le még le senkivel. Elnézem azokat a lányokat akikért odavannak a srácok és én is ilyen lány akatok lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig azt szerettem volna hogy önmagamért szeressenek nem pedig azért hány pasival feküdtem le.Annyi ideig vártam olyan pasikra akik észre se vettek. Nem tudom mit kellene tennem hogy kijöjjek ebből. Attól félek hogy ha lesz egy pasim akkor miként reagál arra hogy szűz vagyok. Hogy hozhatnám helyre amit tiniként kihagytam?
2012. nov. 30. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21
2012. nov. 30. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki tényleg azért szeret aki vagy, nem fogja zavarni hogy még szűz vagy. Én is a mostani barátommal vesztettem el, és ő még örült is neki. :)
2012. dec. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj olyn lány lenni akiért minden fiu odavan. Az igazán normális pasiknak az olyan lányok nem jönnek be:D te csak várj türelmesen.
2012. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen csak elsore senki sem,szereti meg a masikat ahhoz ido kell es nem mindenki kepes varni
2012. dec. 1. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!