Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fiuk nagyrésze miért utalja...

A fiuk nagyrésze miért utalja ha egy lany cigizik?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem utálja a nagy része, honnan gondolod?

Aki utálja a cigit, az értelemszerűen utálja, gondolom sok az antidohányos a környezetedben.

2012. nov. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Én a következők miatt utálom ha egy lány dohányzik

- büdös bagószagú amit egy finom parfüm sem tud elrejteni

- büdös a haja

- sárgás a foga

- sárgás az ujjai

- a lehelete büdös, mintha hamutálcát akarnék kinyalni

- A bőre is olyan bagószagú..


22/F

2012. nov. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Egyetértek az elöző válaszával .

A másik fele én lány vagyok de utálom a cigit, életemben egyszer kipróbáltam mint minden más ember hát szerintem egyszerűen hányinger amit a szádban érzel fúj.

Nem tudom megérteni hogy ha valaki stresszes mert álltalában erre szokták fogni hogy azért szívják a cigit , hát istenem annyi minden más dolog van amivel levezethető a stressz.

2012. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nem utálom hanem kimondottan rajongok a dohányzó hölgyekért:)Pedig én nem vagyok nagy dohányos... Egyszerűen szexi és vonzó ha egy lány cigizik! Ugyhogy számomra ez csak pozitivum ;)
2012. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jézus :) ***** válasza:

Aki a stressz elnyomása miatt dohányozik, az egy gyáva ember. Mert fél egyedül szembenézni gondjaival. Az az élet ellen van, saját maga ellen van.

Miért cigizel?

Senki nem tud normális választ rá adni.

Közben belül, érzik, hogy ez jó. Mert megnyugtat. Megynyugtat mert macsó vagyok, vagy többnek látszom, mint mások. Elkap egy felsőbbrendűségi érzet. Olyan kicsit, hogy alig venni észre. De ezt nem mondják ki, mert mit gondolnának a többiek róluk. Úgyhogy csak azt mondják: mer´ megnyugtat.

Az egód miatt dohányzol, de még te is félsz bevallani. :)

2012. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert undorító
2012. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!