Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek jó boszorkányok is?...

Léteznek jó boszorkányok is? Vagy csak a gonoszak vannak?

Figyelt kérdés
14f
2012. nov. 30. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem léteznek boszorkányok, ezért jó boszorkányok sem léteznek.
2012. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mi van ha léteznek? én nagyon félek tőlük. csak megnyugtatásképpen, ha tényleg léteznek gonoszak akkor jók is? vagy csak gonoszak vannak?:S
2012. nov. 30. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Pf...


Ha már ennyira belelovallnám magam az ilyen kérdésekbe... fennáll a jó és a gonosz ellentéte nagyjából minden területen... mint például az angyalok és démonok...

szóval ja, ha feltesszük, mondom, feltesszük, hogy vannak boszorkányok és léteznek gonosz-fajták, akkor igen, jóknak is létezniük kell. Vagy ha gonosz boszorkányokban hiszel, hinned kell a tündérekben, akik szembeszállnak velük.

Jó boszorkány / Tündérke (a megfelelő válasz aláhúzandó)


Jaj nekem! :)

2012. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem. köszi. de mi van ha csak gonoszak léteznek?:S
2012. nov. 30. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:

azért ez nem igy működik hogy aki hisz" jóban annak kell a rosszban is..egyesek a mennyben igen a pokolban nem hisznek... viszont maga a boszorkány* definiciója is hogymondjam..nem feltétlen a "bűbájos boszorkákban" látottakkal egyenértékű.meg nem a harry potterböl..xd


a kérdés meg hülyeség mir van alapozva hogy csak gonoszak lennének(ha egyeseknek lennének...)

2012. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!