Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek gonoszak?

Az emberek gonoszak?

Figyelt kérdés
Alapvetően tenyleg mindenki gonosz, és érdekember?

2011. dec. 15. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Én nem.
2011. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
én tuti nem
2011. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember nem tibeti szerzetes, akkor alapvetően igen. Mindenkinek a saját érdeke a fontos. Persze itt van kivétel, ez a szerelem, mikor a másik érdekét a sajátod elé helyezed. Emberbaráti szeretetből nem fog senki űgy cselekedni, hogy azzal saját magának hátrányos helyzetet csinál. (persze akad 1-2 kivétel, de az nagyon ritka)
2011. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Öööö. Mondjuk, ki, hogy a többség igen, és nagyon kevesen vallják be, hogy gonoszak, és persze ezért mindig mindenben a másik a hibás, ha baj van.

Szerintem én nem vagyok jó ember, bár volt aki már mondta nekem, akinek bízom a véleményében.

Minden esetre igyekszem egyre jobbá válni, bár ez rohadt nehéz.

2011. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

mély filozófiai kérdés ez :D

igen is meg nem is

2011. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

teszem azt, előttem a gomb, ami az egész emberiséget elpusztítja, megnyomjam vagy sem?

gonosz lennék ha megnyomnám vagy önzetlen? vagy épp fordítva! gyáva és önző lennék ha nem nyomnám meg vagy egy hős?

2011. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én gonosz vagyok..Elismerem.De csak azokkal akik nekem is ártottak,vagy bántottak.

Azokkal akiket ki nem állok,akik keresztbe tettek nekem.

Idegenekkel sosem vagyok gonosz.Azokkal sem akiket szeretek,akik szimpatikusak,és a turistákkal sem..

2011. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Virág6 ***** válasza:
Ha valaki velem rendes,akkor én bármit megadnák neki,ha velem bunkó,akkor nagyon bosszúálló tudok lenni vele.
2011. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkiben van egy alapvető gonoszság. Az már más kérdés, ez mennyire tör fel belőle. De bizonyos helyzetekben szerintem még a legjámborabb emberből is előjön a rossz oldala.
2011. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"bizonyos helyzetekben szerintem még a legjámborabb emberből is előjön a rossz oldala."

ezt kiegészíteném azzal,olyan rossz oldala, amit álmában sem tudott volna elképzelni magáról.

2011. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!