Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet vkiből modell?

Hogy lehet vkiből modell?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék modell lenni de sehogy se jön össze, jártam castingokra de ott 100ezreket kéne kiperkálni nekik pár fotóért és ott be is fejeződne a dolog..szóval azt szeretném megtudni hogy ez hogyan működne?!

2012. nov. 30. 10:50
 1/2 anonim válasza:
hát pénz nélkül, és ismeretség nélkül , szerintem sehogy .. :/ "hacsak nem tolod oda a segged ahova kell" de ha ez nem jön be akkor : csináltass egy portfoliot , vannak már tanuló fényképészek akik feltörekvöbe vannak énis ismerek olyat aki 7000 ft ért 100 képet csinál rolad és még ki is sminkelnek:D szoval egy ijet mindenféle képpen össze kellene hoznod utána meg beadni modellügynökségekhez . de amugy nem vagyok othon a témába csak utána olvastam [link]
2012. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszod..:):)
2012. nov. 30. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!