Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egerben hol van One Direction...

Pamanó kérdése:

Egerben hol van One Direction bolt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Egri vagyok, és seholsem.Pesten vannak cuccok a Claire'sben :D
2012. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy one direction bolt SEHOL nincs. MAx ruhaüzletek ahol árulnak one direction feliratú cuccokat is. De ezt te is meg tudod csinálni egyedi polónyomtatási oldalakon... sőt vannak olyan oldalak ahol akármilyen tárgyra nyomtatnak egyedi képeket, feliratokat.
2012. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

de van One Direction bolt! oriasi nagy uzlet ahol csak One Direction cuccokat arulnak :cd,dvd,ruhak,babak,konyvek jatekok,kiegeszitok,

de tenyleg hatalmas uzletek a tesconal egy kicsit kissebb de persze ebbol meg csak 3 van a vilagon new yorkban chicagoban es londonban:)

2012. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Áldom a jó eget,hogy nincs ilyen bolt Magyarországon! ;D
2012. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves nemtom ki! Nem azt kérdeztem hogy te mit áldassz meg mit nem! Én értelmes kérdést tettem fel és értelmes választ is várok! Kösszi ;D
2012. dec. 21. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!