Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kék danabol szedése hatása?

Kék danabol szedése hatása?

Figyelt kérdés

Na szóval azt akarom kérdezni hogy 50 szemet akarok csak most be szedni így az elején és hogy milyen arányba szedjem ,mennyit gyúrjak rá és hogy milyen eredményt érnék el vele?

Ja És van-e valamilyen mellékhatása ?

Előre is köszönöm!



2012. nov. 21. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fog felállni. Ha szerencséd van, akkor soha többé.

Más mellékhatása nincs.

2012. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Az anabolikus szteroidok fogyasztása javítja a sportoló teljesítményét, azonban ez a fegyver kétélű. A javuló teljesítmény mellett számítani kell az anabolikák egészségkárosító mellékhatásaira.

Soha nem szabad elfelejteni, hogy ezeket a készítményeket nem az izomfejlesztésre, a teljesítmény növelésének céljából készültek ...a szteroidok szedése a fiatalok esetében gátolhatja a hosszanti növekedést, előfordulhat szívmegnagyobbodás, immunrendszergyengülés, hajhullás, gyomor- és bélpanaszok.

2012. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

+ májkárosodás, személyiségváltozás, szív- és érrendszeri károsodások, vesebetegség. Van sok mellékhatása!

Ne koxolj, hanem eddz rendesen, legyen tömegnövelő étrended és így is nézhetsz ki jól!

2012. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem csak 3 heti kúrám van szóval nem rendszeresen akarom szedni csak amig ez az 50 db kitart !!Addig nem lesz semmi bajom nem?
2012. nov. 21. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván így kisebb az esélye, hogy lesz bajod, de nem zárható ki. Egyébként meg 50 szemtől nem tudom, hogy mit vársz? Nem sok értelme van.
2012. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

miért ne lehetne,hol olvastál te olyat hogy csak hosszú távon van káros hatása?

egyébként meg nem is hiszem hogy eredetit kapnál.

2012. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát én nem tudom én fél évig folyamatosan szedtem napi egyet és akkor voltam 16 éves most 18 leszek de eddig semmi bajom igazából én napi 3 4 liter folyadékot ittam akkor hogy a vesémet vedjem de ki tudja. Azóta semmilyen szteroidot nem szedek! De mellesleg ténleg segített elég vékony voltam a szedése előtt mindenesetre bevált.
2015. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!