Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van joga hozzá?

Szerintetek van joga hozzá?

Figyelt kérdés
Egy óvodában tanítok, ami az általános iskola alá tartozik. Szóval az általános iskola igazgatónője az én igazgatonom is egyben. De a kolléganőm áll felettem, ő volt az igazgatónő, amíg az óvoda nem tartozott az iskolához. A kolleganomnek van joga hozza, h a fizetési szalagjaimat lefenymasolja és elratarozza? Én kézhez sem kapom, csak amikor ő mar lefenymasolta. Szeretnem a szalagomat ÉN kézhez kapni, mivel úgy gondolom, h ez csak rám tartozik.

2012. nov. 20. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken a fizetési papír titkosított borítékban van. A bérszámfejtésen kívül kinek mi köze hozzá.
2012. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jogász, de a bérpapírodat csak TE bonthatnád fel.

Mi célból fénymásolja le? Kíváncsiságból.

Ezt már rég szóvá kellett volna tenned.

2012. nov. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most tanítok ott második hónapja, már az első hónapban is szemet szúrt, de megcsinálta másodszor is, úgyhogy kezdek egy kicsit kiakadni. Most már biztosan nem fogom ezt hagyni
2012. nov. 20. 09:06
 4/4 anonim ***** válasza:
szólj nyugodtan, gondolom kíváncsiságból csinálja, az egy dolog hogy felbontja(hozzáteszem az sincs rendben), de hogy le is fénymásolja. felháborító.
2012. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!