Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megoldanátok ezt a matematikai...

Megoldanátok ezt a matematikai feladatot?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel az atv-én hallottam ezt a feladatot, kivártam,54-en telefonáltak,de egy megoldás sem volt helyes.


33+3x3+(3+9)-7-3+3+8= ?


Lányom szerint matematikailag: 55

Megmondták a megfejtést,később leírom...kíváncsi vagyok,hogy kinek mi lesz a végeredmény?


2009. aug. 15. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
ATV...
2009. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

55.

Láttam már ilyet az ATV-n én is, nagy átverés. Nem taglalom, hogy mennyi agyad lehet, ha kiírod kérdésnek, és nem egyértelmű, hogy átverés. Igenis 55. Még ha 100-an telefonáltak, és 100-nak mondták hogy rossz, AKKOR IS 55.

2009. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
csak hülyítik a népet...ők telefonálgatnak be magukhoz, hogy az ember azt hidje, hogy csak ő tudja a megfejtést és felhívja őket...majd aztán a pofára esés, de úgynézki bejön nekik mert nem veszik le a műsorról...
2009. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

55

Az ATV egy nagy átverős csapat, azzal a buszos macskás feladattal együtt. A megfejtés meg valami olyan szám lett, amit senki nem gondolna. Meg azt birom amikor valaki mond egy "rossz" megoldást, erre elkezdi: nem rossz. Hát ha nem találta ki a megfejtést akkor hogy lenne "nem rossz"? xD

Am meg volt már ilyen kérdés :)

2009. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerinem 57.

2-szer is kiszámoltam..

2009. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok

harmadszor is kiszámoltam, és tényleg 55...:S

2009. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

elsőnek: tudom,hogy ATV

másodiknak: pontosan annyi agyam van,amennyi elfér a fejemben. Egyébként nem telefonálgatok ilyen műsorokba,mert tudom,hogy kamu az egész.Azzal van bajom,hogy pofátlan módon készítik a műsort,mert ennek a feladatnak nem lehet 1066 a megoldása. Szomorú,hogy ennyire hülyének nézik az embereket.

2009. aug. 16. 07:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha tudod, hogy ATV, akkor azt is tudnod kell, hogy 3 megoldás van. Egy az üzlettársnak, egy az APEH-nak, meg egy ami igaz.
2009. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:))
2009. aug. 16. 10:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!