Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egyszerűen...

Mit csináljak, ha egyszerűen nem találok meg valamit itthon? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Egy noteszről van szó, amibe fontos dolgokat írtam. Néhány hete, mielőtt elmentem itthonról hosszabb időre, elraktam valahova, mert nem szerettem volna hogy anyukám ha bejön a szobába akkor beleolvasson. 100% hogy nem vittem magammal. Mióta hazajöttem, egyszerűen nem találom. Kipakoltam már a szekrényeimet és az íróasztalt is, de semmi. Nagyon kéne, de olyan mintha felszívódott volna.

Veletek volt már ilyen? xD



2012. nov. 18. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
ja, egyszerűen ne keresd és akkor majd csak megtalálod! :D
2012. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Szinte mindenkivel előfordul az ilyen, hogy úgy elrak valamit, hogy legközelebb soká látja.


A tanácsom annyi, hogy add fel a keresést, mert csak az időt vonja el tőled! Tapasztalatból mondom, hogy az ilyeneket akkor találja meg legkönnyebben az ember, amikor nem is keresi!

2012. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát remélem meglesz... De úgy idegesít :SS

amúgy köszi.

2012. nov. 18. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem is lesz meg egyből, lehet csak úgy beugrik majd, hogy "hopsz ide tettem", majd figyeld meg! :)
2012. nov. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
B variácó: Lehet apukád találta meg és odaadta anyukádnak? :)))
2012. nov. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Apukám nem lakik velünk, anyukám egy hétig egyedül volt itthon amikor elutaztam. Nem hinném hogy ő rakta el, mert már megkérdeztem... És látszólag nem nyúlt semmihez a szobában.
2012. nov. 19. 07:35
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Megtaláltad?:D
2018. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem
2022. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!