Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan H7-es xeon szettet...

Unimax kérdése:

Olyan H7-es xeon szettet keresek aminek a tompított és a távolsági fénye is xeon. Tudtok nekem ilyen szettet ajánlani esetleg linkelni?

Figyelt kérdés

Gyakran járok G astrámmal éjszaka falvak között, és jobb világítást szeretnék az autóra. Sokan mondták, hogy a xeon szettek többsége csak a tompított fényszórót jelenti, de vannak olyanok is melyek a távolsági és tompítottat is tartalmazza. Tudtok nekem az utóbbit linkelni, mert én nem találtam.

Illetve mit gondoltok a vadriasztókról? Hatásosak?

Előre is köszi a linket és a véleményeteket!



2012. nov. 14. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a H7-es izzó csak egy izzószálas.

Hogy lesz ebből tompított és távolsági is?

Melyik ilyen az H4-es lehet.

2012. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nincs ilyen, mert a xenon lassabban gyullad be, ezért fénykürtnek nem lenne alkalmas.
2012. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen H4 es ből én is találtam ilyet de H7-st bárhol kerestem sehol nem volt. Gondoltam, hogy ha H4 -ben gyártanak akkor H7 ből miért nem?
2012. nov. 15. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előbb írtam le. Write-only módban vagy?
2012. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!