Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy szálljon le...

Mit tegyek hogy szálljon le rólam? (lent)

Figyelt kérdés

Na szóval a suliban van egy fiú,akit ötödik óta ismerek.Ötödikben nagyon jól megvoltam vele,sőt még valamikor át is mentem hozzá.De hatodiktól valamiért nagyon bunkó lett,állandóan csak baszogat.Például ha valamit rosszul csinálok rögtön leszól meg ilyenek.De nem is nagyon ez a gond,hanem az hogy elég sokszor ütött már meg,vágott neki a falnak stb.Persze szóltam az osztályfőnöknek mindig amikor ezt csinálta de ő csak azt mondta hogy "máskor ne csinálj ilyent..."és kapott egy osztályfőnökit.Az a gond,hogy őt az nem érdekli és például ma is aztmondta hogy eltöri a karom.Azért hát,elég félek tőle mert máskor meg mit fog már csinálni...Sőt nagyobb is mint én.Mit tegyek hogy hagyjon már békén?Mert ha azt mutatom hogy nem érdekel amit csinál,még akkor is folytatja.Köszi! :)


14/L


2012. nov. 9. 20:29
 1/1 Barbus14 válasza:
Szerintem csináld azt vele amit ő csinál veled : ))
2012. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!