Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Működik a Titok? Van valaki,...

Működik a Titok? Van valaki, akinek bevált?

Figyelt kérdés
úgyértem én hiszek benne egy bizonyos mértékben, de azért jó lenne látni/hallani referenciákat. van esetleg valakinek egy "sikersztorija"?
2009. aug. 11. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Túlzottan nagy sikersztorim még nincs, de elolvastam a konyvet 3x, a filmet is sokszor megnéztem... Konnyen elsajátítottam, de azóta már nem használom. Amúgy tényleg úgy van az életben is, mint ahogy a Titok-ban le van írva! Csak figyeld meg pl. egy napodat és rájossz :)
2009. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
miért mi ez?
2009. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
ha igaz lenne mindenki milliomos és örök életű lenne! parasztvakitás
2009. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
nem parasztvakítás, csak vannak emberek mint az utsó aki nem engedi ezt be. amúgy én úgy gondolom ahhoz hogy megértsd azt hogy vmi nem sikerül pedig úgy csinálod ahogy a titokban írva vagyon, ahhoz olvasd még el a Válts valóra legnagyobb álmaidat is, az sokmindent megmagyaráz, a miértet és a miért nem et is. jobban össze áll a kép. és ha elolvasod fogod érteni az utsó mondatomat, nem a fizetős részére gondoltam...
2009. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem mondanám, hogy nagy csoda történt. De pl mondok 1 esetet 1 bulin voltam, ott volt az a srác aki nagyon tetszett, párszol chateltem is vele, meg az nap beszéltünk is.(1 suliba járunk)Na és a bulin meg semmi nem történt, vis történt csak nem velem. Aztán láttam, hogy egy másik csajjal smárol. Persze elment minden kedvem a bulitól, és hazamentem. Elég érzékeny vagyok, és 1 ilyen után általában sírni szoktam. De most csak mérges voltam. És lefekvés előtt arra gondoltam, hogy erős vagyok és boldog és valahogy sikerült is ezt elhitetnem magammal. És másnap reggel nagyon jó kedvem volt, és már nem zavart egyáltalán, hogy más csajjal jár. És azóta vagy kb 1 éve nem sírtam, persze vannak rossz napjaim.

Szerintem ha hiszel benne, megtörténhet, ha nem előre akkor másodszorra, de ha akkor sem nem szabad feladd, egyszer biztos sikerülni fog ha tényleg akarod!

2009. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!