Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pultos lenni egy discoban?

Pultos lenni egy discoban?

Figyelt kérdés
17 vagyok, és pultosnak jelentkeztem egy discoban. nehéz lesz?

2012. okt. 25. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Látom, hogy már eltelt egy kis idő a kérdés óta, szóval már biztos rájöttél, hogy igen. :)

Átmásolom egy hasonló kérdésre adott válaszomat:

A mosoly fontos, ezáltal a saját hangulatodat "turbózod". Itt arra gondolok (saját tapasztalat), hogy amikor tele van a hócipőd a sok majommal, akkor is kedves vagy, és mivel ők azt látják, hogy mosolyogsz, ők reflexből (a normálisabbja legalábbis) visszamosolyognak és kedvesebbek veled, ezáltal egy idő után őszinte lesz a mosoly, a kedvesség, és a jó hangulat, amit árasztasz. A másik: pörögj, de ne kapkodj. Valószínűleg lesz olyan, hogy egyszerre 15-en várnak és húzzák a szájukat meg kiabálnak, hogy "MIVANMÁÁÁ'", de nem szabad kapkodni, mert rosszabbul jársz:kapkodás=pohártörés/italkiborítás=takarítás=időveszteség="MIVANMÁÁÁ'". Egy ember vagy két kézzel, a teljesítőképességed 250%-át fogják elvárni Tőled, de ami nem megy, az nem megy, aki inni akar, az vár. Illetve én azt szoktam mondani, hogy bokszolják le, hogy ki volt itt előbb, akkor egy pár percig egymással vannak elfoglalva, te meg nyugodtabban dolgozhatsz. Jó tanácsként még annyit, hogy a legtürelmetlenebb/legparasztabb vendéggel legyél a legnyájasabb/legkedvesebb, mert akkor nem tud beléd kötni, és még burkoltan melegebb éghajlatra is el tudod küldeni anélkül, hogy észrevenné, és rohanna a góréhoz, h paraszt a pultos. ;)

2012. dec. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!