Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakiből pultos?

Hogyan lehet valakiből pultos?

Figyelt kérdés

Na azért a kérdésem nem ilyen egyszerű.Még iskolába járok,és jól jönne egy kis pénz.Felkért egyik ismerősöm,aki egy jólmenő bár tulajdonosa,hogy legyek nála pultos.A hely nagyon jó,és ismert,szeretik az emberek.3 pultos van,mivel a hely éjjel-nappal működik.Egyik pultos 6-14-ig,a másik14-22-ig,a harmadik 22-06-ig van.Az egyik pultosa leszámolt,mert elköltözött.De amúgy jó a fizetés.Én még sosem dolgoztam kereskedelemben.Fogalmam sincs,miket kell a kiszolgáláson kívül csinálni.Gondolom számlaírás ha jön áru.Ebből következően van áruátvétel is,stb.Nem igazán ismerem az italokat sem,csak az üdítőket.Gondolom nagyon kell pattogni ott,mert van forgalom,és jól kell tudni számolni fejben.Na én ettől rettegek.Mert nem vagyok valami gyors fejszámoló!És a kiméréseket sem nagyon tudom,mivel még egyáltalán nem pultoztam.Van itt valaki akinek van ebben gyakorlata?És elmesélné a folyamatokat?

Magát viccesnek hitt válaszolók kíméljenek,és nem kérek kioktatást sem.

21/L



2012. márc. 31. 19:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!