Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, milyen érzés a melletek?

Lányok, milyen érzés a melletek?

Figyelt kérdés

:D Egy csajbarátnőmmel erről egyszer beszélgettem és lehaltam amit mondott erről. Azt mondja hogy néha olyan felesleges, mert kinyújtja az összes pólóját és csak "úgy van", "nem lehet vele semmit sem csinálni" :D

Tényleg igaz ez? Vagy Ti másképp élitek meg a melleiteket? :D

26/F (meleg)



2012. okt. 25. 00:15
 1/8 anonim válasza:
Lehet,h van aki igy gondolja,de van,aki szereti magat mutogatni és ezzel is próbál sexy lenni,h nagy a melle..
2012. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan mint a fenék, szintén zsírpárna, de azért ráülni nem bírnék. Havi előtti utolsó héten érzékenyebb, olyankor futni nem nagyon lehet, mert kb mintha fájna a fejed és úgy kéne ugrálnod, majdnem olyan szar.
2012. okt. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Alapvetően semmilyen. Bár nem tudhatom, de szerintem nekünk lányoknak ez olyan, mint nektek a pajtásotok. A legtöbben odavannak azért, hogy minél nagyobb legyen, ahogy ti is a pajtásotok méretével foglalkoztok állandóan. De én azok közé tartozom, akik utálják, hogy egyáltalán van. Sportolás közben, például, ha valaki fut, akkor mindenki utálja, hogy ott van. Meg valakinek elég érzékeny, és fürdés, öltözködés közben is mindig figyelnie kell, mert egy apró érintéstől is nagyon tud fájni, vagy alvás közben is valakinek zavaró, és csak háton fekve tud aludni emiatt. Szerintem azon kívül, hogy a csecsemők anyatejhez jussanak, semmilyen más haszna nincs. Lehet, hogy fura ezt egy fiúnak hallani, de nem olyan nagy öröm, mint ahogy azt hiszitek, nem mindenki van oda érte, még ha ti imádjátok is nézegetni.
2012. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hmmm, érdekes hozzászólások :))

Ami a mi "pajtásunkat" illeti, hát, igazából annyira "nem zavaró hogy van", sőt... sokszor "észre sem veszem hogy van" (na nem mintha olyan kicsi lenne), na de egy szituáció nagyon kellemetlen tud lenni amikor pl. egy közleedési eszköz "felrázza", főleg akkor ha le kell szállni (volt már olyan hogy emiatt két megállóval később szálltam le.).

De alapvetően a zacsi az nagyobb gond. Nem tudom a többi srác hogy van ezzel de sokszor az a félelmem hogy az a vékony bőr az túl sérülékeny és hogy.. tudjátok, ki tudja milyen sérülés érheti az embert ami miatt leszakadhat. Egyébként tudnék mesélni milyen amikor megütődik véletlenül ... Qvára fáj és az nem kifejezés.

A másik, mg gyerekkoromban olvastam egy olyan dologról hogy "herecsavarodás", na attl egy időben rohadtul féltem.

Nem is gondoltam bele, hogy akár még a futás is fájhat, ha "megvan" Nektek. Hát, minden tiszteletem a Tiétek hogy havonta átélitek azokat a gondokat amikkel nekünk férfiaknak nem kell szembesülnünk.

2012. okt. 25. 01:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem szeretem...

tényleg olyan haszontalannak tűnik..

az más hogy szex közben mindenfélét lehet vele csinálni.De amúgy...

én őrülnék ha lecsatolható lenne..:D

2012. okt. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a melleimmel! Nem is értem az előző hsz-eket, hogy felesleges, meg lecsatolható kéne stb. stb. Kiváncsi lennék mit mondanának, ha kiderülne, hogy rákos és le kéne operálni!? Lenne sírás rívás! A nagy mellel vannak apró kellemetlenségek. Engem is futás közben zavar picit, meg alváskor. Szeretek hason aludni és olyankor mindig igazgatnom kell, hogy ne legyen kényelmetlen! :)
2012. okt. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lányok, ezt nem gondoltam volna :) hihetetlen...
2012. okt. 25. 17:07
 8/8 anonim válasza:
A farkam közé rakom és a barátnőm szájába élvezek uhh imádja ahogy én is te görény. mellesleg meg szépek és mell néküli nő undorító legyen az kicsi,közepes, vagy nagy.
2019. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!