Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért? (többi lent)

Miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú.

Aki szerelmes volt belém, és járni akart velem, de én vissza utasítottam, mert hülye voltam.. és olyas valakikre pazaroltam az időmet akik csak átvertek és kihasználtak.

Mostanra már rájöttem, hogy ez az fiú tényleg, igazából szeretett engem, és azt mondja hogy még most is szeret.

Elgondolkoztam ezen az egészen, és rájöttem, hogy én is szeretem őt.. csak nem volt merszem bevallani se magamnak, se neki.

De próbálkozások sorozata után, végre sikerül összejönnünk, és elkezdtünk járni.

Ugyebár elég rég óta ismerem ezt a fiút, és valahogy úgy érzem már nem szeret annyira, mint régen. Nincs meg már az a vibrálás mint régen mielőtt vissza utasítottam volna.

És azt hallom mostanába vissza, hogy más lányokra mondja, hogy jóó csaj, meg stb..

Szóval eléggé elbizonytalanodtam ez ügyben.

Szerintetek?



2012. okt. 15. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elbizonytalanodtál.
2012. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

a te részedről ez nekem kicsit "nincs ló, jó a szamár is" gyanús...

és ezt szerintem a fiú is tudja, avagy sejti...

kommunikáció! csodákra képes!

2012. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Más az ha vadászik egy oroszlán és más az ha már eszi a zsákmányát
2012. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg őt! Valószínüleg
2012. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs előző vagyok elírtam. Szóval mi csak a te véleményed, szemszöged alapján írjuk ezeket, de lehet, hogy ő ezt észre sem veszi és még mindig szeret, ezért akkor lehetsz a legbiztosabb, ha őt magát kérdezed meg az érzéseiről.
2012. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2012. okt. 17. 18:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!