Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le a barátnőm...

Katy123789 kérdése:

Hogyan beszéljem le a barátnőm, hogy ne menjen rendőrnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) A legjobb barátnőm -már mint én is lány vagyok- rendőrnek szeretne menni..Most megy tovább tanulni. De az egész családom, és én is utálom a rendőröket..:/ Nem bírnám ki ha ő annak menne.. Rengeteg rendőrös ügy volt a családunkba.. Mármint amikor részeg rendőrök igazoltattak, aztán mi feljelentettük őket, aztán nagy balhé lett belőle.. De más is volt. Nem szeretném itt mindet leírni. Esetleg lehet hogy majd később komiba. Amúgy meg hát ő is ilyen 4.6 átlagos tanuló, és rendőrnek ilyen bukdácsolók szoktak menni.. Sztem ennél többet kéne kezdeni a képességeivel.. Meg szerintem nagyon nagy képű a rendőrök 95%-a.. Meg beleértve köcsög is.. És nagyon nem szeretném hogy annak menjen..:( Apum kérdezte hogy minek mennek a barátnőim.. Mondtam hogy a legjobb bnőm rendőrnek.. Erre mit mond: Ha valóban annak megy, nem szeretném látni... Ez nekem is nagyon fájt, de egyet értek vele.. És mielőtt valaki kérdezné h miért utáljuk őket annyira, azért, mert rengetegszer szivattak meg, jelentettek fel, büntettek meg ok nélkül.. Elegünk van már belőlük. Valami ötlet hogy lebeszéljem róla? A tanárai is ellenzik.. De ő meg van őrülje érte.. Szerintem nem tudja mit szeretne.. Se pénzt nem kapnak annyit, és sokan utálják őket.. Hogyan próbáljam megmondani úgy, hogy ne sértsem meg túlságosan? Valaki segítsen!:// [Nem ide tartózó válaszokat mellőzétek, köszi!]

2012. okt. 20. 20:12
1 2
 11/19 anonim válasza:
ha mindemáron rendőr akar lenni akkor sehogy se fogod tudni lebeszélni
2012. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát lehet..:/ De semmi okot nem tud mondani, amiért az szeretne lenni.. Csak tetszik neki.. De hogy miért, azt már ő sem tudja..
2012. okt. 20. 21:31
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
rendőr fóbiád van ?:D lehet nem ok nélkül volt annyi ügyed nem? én sem szeretem őket de ez már túlzás....olyan vagy mint a cigányok :D
2012. okt. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Semmi közöd az életéhez, úgy. Szóval vagy asszisztálsz a céljának az elérésében, vagy nem!


"rendőrnek ilyen bukdácsolók szoktak menni"


te már csak tudod ki megy rendőrnek.


Hány éves vagy 12?

2012. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszolónak:

Elsőnek: Mondtam hogy rengeteg ügyünk volt, és OK NÉLKÜL.. Soroljam őket..? Nah akkor kezdem.. Első ügy: Apummal jöttem haza Győrböl kocsival.. Autópályán 90-nel mentünk (megengedett sebesség), és megállított egy rendőr.. (Mi után lejöttünk az autópályáról és rátértünk egy főútra) Megálltunk, lehúztuk az ablakot, behajolt, és én egy méterről éreztem a pia szagot.. Kérte a rendőr a jogsit, stb. Apum mondta hogy maga részeg, nem állhat szolgálatba, szóval szíveskedjen elengedni.. De a rendőr erősködött.. Apum nem merte oda adni a jogsiját, mert annyira részeg volt, hogy képes lett volna nem visszaadni.. Aztán kb 10 perc beszélgetés után engedett el. Otthon feljelentettük a rendőrt ez miatt.. Utána egy hét után ő visszavágott.. Mivel volt egy kis ügye részegség miatt..:)

2012. okt. 21. 19:41
 16/19 A kérdező kommentje:

/bocsi, véletlen küldtem el az elöző választ, folytatom/

Mi éppen építkeztünk, amikor visszavágott.. A rendőrt látásból ismertük, ő is tudta h építkezünk.. Ő azzal vágott vissza, hogy ő is feljelentett.. Még pedig ezzel: Lopot dolomit, és egyéb építő anyagok vannak az udvarunkban. Papírjaink nincsenek róla hogy úgy vettük, és hozzatuk. És hogy mi elküldtük hogy menjen a p*csába. Máááár elnézést.. A rendőr a házunk közelében sem járt.. Papírjaink voltak róla.. Szóval bebukta.. De a lényeg hogy ez is megtörtént.. Itt már utáltuk őket.. De volt másik is.. Pl. mondom a következőt.. Ami ez volt: Nővérmet vittük fel Pestre a Feri hegyre (akkor még így hívták), szóval a reptérre. Repült Francia országba. Út közbe a rendőr megállított.. Oké, megálltunk.. Már jó nagy késésbe voltunk.. A repülő jegy ki volt fizetve, közel ötven ezer forint volt az is.. Plusz a szállás, stb.. A rendőrt megkértük, jelzem, SZÉPEN hogy legyen szíves sietni mert hogy nagy késésbe vagyunk.. Anyum nyújtotta a papírokat, a rendőr végig nézte, és közbe rávágta: "Hova sietnek maguk..? Fogadok hogy csak kamu.. Ne siessenek már annyira.. Ráérnek.. maradjanak csak.. Azért nem adom még vissza, hogy ne kamuzzanak következőleg.." Húzta az időt.. A repülő indulásáig meg egyre fogyott az idő.. Kb. negyed órát ott fogott.. Mert szerinte kamuztunk.. Aztán utána elengedett. Az eső szakadni kezdett, de nekünk sietni kellett. Szóval mentünk kb. 80-85-el. Ami esős időbe épp elég.. De egy kanyar előtt megcsúztunk, majd autóbalesetet szenvedtünk.. A kocsink amivel mentünk teherautó volt, ami magas.. Könnyen oldalra billent.. Szóval felburultunk.. Szerencsére senkinek nem lett baja, csak én kék-lila foltos lettem, mert minden rám esett.. Az autó üveg kitört, stb.. Nah mindegy, felállítottak, aztán szerencsére tudtunk tovább menni, az ablakot meg be celluxoztuk. Szóval ha ott a rendőr nem cseszeget, akkor nem sietünk jobban, és burulunk fel.. És benne volt a pakliba hogy meg is hallhattunk volna.. Nah itt is már jobban utáltuk őket.. Kérsz még sztorit vagy elég..??

2012. okt. 21. 19:56
 17/19 A kérdező kommentje:

Jah még az elözőnek: Nem vok cigány.. ;D Fehérbőrű vagyok. És képzeld, rendes családi házban lakunk, és lehet hogy még jobban élünk, mint te..


Utolsó hozzá szólónak: Írtam már párszor, hogy csak segíteni szeretnék. És mivel írtam hogy továbbtanulás, tehát már nem lehet 12.. Jah és a barátnőmnél egy évvel idősebb vagyok.. (Nem buktam.) Szóval én már elmúltam 14, lassan 15 leszek, ő még csak 4 hónap múlva lesz 14.

És bármelyik ismerősömet megnézem, 2-es 3-as tanulók mentek rendőrnek.. Nem pedig jeles tanulók.. ;D És én is jeles szoktam lenni.. Bár kicsit jobb tanuló vagyok mint ő, de nem annyival. És igaz, nincs jogom beleszólni. De segíteni szeretnék, ami neki és nekem is jobb lenne.. Egyéb kérdés, problem..? Nincs..? Akkor jó, ne is legyen..!

2012. okt. 21. 20:12
 18/19 anonim ***** válasza:
13 éves, mit tudja ő mi akar lenni pár év múlva úgy is más akar lenni, egyébként meg menjen rendőrnek, elér egy jó állást jó fizetést és terepre sem fog menni, miért nem indultatok el időben??? 2-3 órával hamarabb ki kell menni...
2012. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi, de olvasd el még egyszer: "[Nem ide tartózó válaszokat mellőzétek, köszi!]" Szóval arra válaszolj hogyan beszéljem le, vagy semmit!
2012. okt. 22. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!