Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 167 centis lánynak hány kiló...

167 centis lánynak hány kiló ideális?

Figyelt kérdés
A másik meg, hogy kicsit magasnak érzem magamat. Ez igaz? És ilyen magas lány nem néz ki hülyén, ha majd egyszer magas sarkút vesz fel? :S 14/L
2012. okt. 19. 16:14
 1/3 /Anita_'94/ ***** válasza:
Én is ennyi vagyok, kemény 48 kilóval, de engem néha lesoványoznak. Szal ennél többnek kéne lenned. Amúgy mennyi vagy?
2012. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átlagos testalkattal 55-57.Ha vékony vagy 52-54, ha erős 58-65. Mivel még fiatal vagy ezen kívül is lehet bármerre, ez inkább a fiatal felnőttek aránya.
2012. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2xSü ***** válasza:

[link]


Itt nézd meg. Az ideális úgy tűnik 54 kg környékén van, pontosabban 51-60 kg esetén átlagos. 47 kg alatt jelez soványt, 62 felett enyhén túlsúlyost.


* * * * *


> És ilyen magas lány nem néz ki hülyén, ha majd egyszer magas sarkút vesz fel?


Miért venne fel magassarkút? Kötelező az? Nem az a magassarkúnak a lényege, hogy megemelje a testmagasságot, ezáltal relatív módon karcsúsít? (Jó, a mozgást is megváltoztatja, de ez sem a cipőn múlik feltétlenül.) A szépség nem függ a magasságtól. Az intelligencia, kedvesség sem. De még a külső jegyek sokasága nem függ a magasságtól, hogy kinek mennyire szép az arca, haja, szeme, illetve, hogy mekkora egyéb méretekkel rendelkezik.


Célszerű kerülni a magassarkút, mert a férfiak ösztönösen jobban kedvelik azokat a lányokat, akik alacsonyabbak náluk. Ha egy fiúnak azért tetszel, mert magassarkúban vagy, amúgy nem tetszenél, azt meg jobb is, ha elkerülöd. Te jársz vele jobban. A nők véleménye meg másodrangú, de megint csak magasságtól függetlenül a magassarkú hordása bizonyos körökben pozitívum, bizonyos körökben negatívum.

2012. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!