Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, ha unatkozok oran?

Mit csinaljak, ha unatkozok oran?

Figyelt kérdés
magyar vagyok, de osztrak iskolaba jarok, mert anyam kint dolgozik... na szoval... mit csinaljak ha unatkozok oran?

2012. okt. 16. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj oda! Próbáld meg megérteni, koncentrálj arra, hogy miről beszél a tanár és ne arra figyelj, hogy unatkozol.
2012. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt... na hat latod ez problema... nem ertem amit mond...!
2012. okt. 16. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nem érted, de nem is tanultál németül eddig? Mert akkor nem mondom, hogy koncentrálj rá, hanem előbb tanulgasd. De gondolom azért valamennyire tudsz németül. Persze tudom, hogy az osztrák német teljesen más, de azért írtam, hogy próbálj meg minél jobban odafigyelni rá. Egy idő után meg fogod szokni, és nem lesz gond vele, hidd el.

És ha anyukád kinn van, gondolom ő is beszéli a nyelvet. Akkor esetleg otthon is gyakorolhatjátok, hogy még hamarabb megszokd. :)

2012. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszi...igen tudom kicsit nemetul
2012. nov. 11. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Húzd meg a Margót! ;) Amúgy meg szabad kérdezni mi köze van a kérdésnek a szexhez? Csak mert azt a kategóriát írtad be..
2012. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Játszatok Qízt és kérdezd azt hogy hogyan hívják azokat a lányokat akik gyorsabban futnak nálad.Válaszold azt hogy szüzeknek és utánna próbáld ki
2014. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szeretem a csajokat válasza:
én ha unatkozom az orán akor vagy a haverjaimal ökörködöm vagy a tanárt idegesitem.:P
2014. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, és pont az ilyen éretlen dinkák miatt is van ennyire nehéz dolguk szegény tanároknak. Azért tök "jó" érzés lehet, hogy próbálod megtanítani a tananyagot, és közben a sok idétlen szórakozik és b@.szik odafigyelni. Ebbe nem ártana néha belegondolni a diákoknak, és nem még ilyeneket tanácsolni ráadásul, hogy ha unatkozik valaki órán, akkor ezeket csinálja.

17/L

2014. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!