Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem vagyok énekes. Lehetek?...

Nem vagyok énekes. Lehetek? Bővebben.

Figyelt kérdés
Eddig ösztönből énekelgettem, azt is magamnak. Tudom, h belőlem sosem válhat igazán jó énekes, hisz nincsenek hozzá túlzottan adottságaim. Dobolok (mondható, hogy azért nem rossz szinten 15 éves létemre), basserozok és nagyon alap szinten magam szórakoztatására a gitározok. A dobolás zenekarban történik, havonta 1-2 fellépéssel, de én nagyon igénylem a közönséggel való kontaktot ("érintkezést"), amit basserral még talán el lehetne érni, de énekkel az igazi. Remélem érthető a dolog... (ilyesmi zenei téren: http://www.youtube.com/watch?v=gXkZwgFVAkA&feature=relmfu )

2012. okt. 15. 17:59
 1/1 anonim válasza:

figyelj kérdezd az énektanárodat ,barátaidat,menjetek el egy stúdióba vegyétek fel és kérdezz véleményeket.

Ha tetszik mindenkinek akkor keressetek egy menedzsert ,vagy vállalja be az egyik szülő

2015. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!