Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy 86 éves néninek...

Mit vegyek egy 86 éves néninek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Szociális férfi munkás vagyok
2012. okt. 14. 17:35
 1/3 anonim válasza:

Szia.


Szerintem egy ilyen idős néninek praktikus ajándékok valók. Egy vastagabb pléd,sál esetleg egy szép kendő,meleg mamusz,vastag kardigán- Talán egy finom ebéddel,süteménnyel is meglehet lepni. Tudom,hogy ezek közül egyiket-másikat nem illik adni,de én úgy gondolom,hogy egy ennyi idős nénit ilyen szempontból nem érdekel az illem,és tud örülni az ilyesminek.

Talán lehetne még illatos gyertyát vagy valamilyen elemes-elektromos illatosítót. Vagy egy doboz bonbont.

Persze ehhez ismerni kellene a nénit,a körülményeit. Ha szegényebb néniről van szó,és még otthon,nem pedig idősek otthonában él,akkor szerintem egy bevásárlásnak is szívből örülne. (alap élelmiszerek: liszt,cukor,étolaj,tartós tej ilyesmi).

Ha esetleg még tudnál róla valami infót adni,akkor lehet tudnék mást is tanácsolni,de hátha ezek közül is találtál valamit.

2012. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meleg mamuszt, meleg takarót, nyakba akasztható szemüveg tartót.
2012. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem gazdag de mindene megvan, tehát takaróból nem szenved hiányt. Egyedül él egy tanyán, de rokonok látogatják, én meg tanácstalan vagyok.
2012. okt. 14. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!