Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, munkára lenne...

Mit csináljak, munkára lenne szükségem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Munkanélküli vagyok 4 hónapja. A helyzetem nem könnyű! Nem tudom, hogy mit csináljak! Rengetek interjún voltam! Átverés-átverés hátán! Szeptember közepén elhagyott a vőlegényem, és akkor még nem tudtuk, hogy teherbe estem. Egyedül vagyok albérletben, de max 3 hétig húzom itt, ha nincs munkám! A babát szeretném megtartani, ugyanis már 4-szer vetéltem ezelőtt. (a nővérem is így volt ezzel.....nem vagyunk egy szerencsés "alkat") Már néztem bérlakást, de éves jövedelem igazolás kell.....stb. Igazából, amíg nincs munkám nem tudok merre lépni. Amennyiben ez nem változik nem tarthatom meg a babát (nem hagyom, hogy nyomorogjon....stb.) Így még soha nem jártam.....10 éve tartom el magam, voltak dolgok, nehézségek, amiket meg kellett oldanom, de ekkora slamasztikába még soha nem voltam!

Kérlek adjatok tanácsot, mert nagyon tanácstalan vagyok!

Előre is köszönöm!



2012. okt. 8. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem vagy könnyű helyzetben.

Nagyon megfontolandó hogy otthon, és munka nélkül gyereket vállalj. Azt felesleges írnom, hogy menk és keres munkát, ne ad fel, mert biztos vagyok benne hogy ezt csinálod minden nap.

Szerintem itt az ideje, hogy felkeresd a barátaidat, rég nem látott rokonokat, és kérdezd meg, hátha tudnak munkát neked..Ha október végéig, vagy talán november közepéig nem találsz melót, akkor nem sok esélyed lesz a babát megtartani.

2012. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Tartsd meg a babát mindenképpen. Hidd el, a sors a kellő időben gondoskodik rólatok! :)
2012. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.

És mire fel tartsa meg?? Lassan nem lesz albérlete ahol élhetne. Valószínű hogy a szülei sem segítenék ( akkor nem lenne ilyen kétségbeesve a kérdező, és simán haza költözne)

Nincs munkája, így pénzt se fog kapni. A pasasa ott hagyta, szerencsés lesz ha a pasas fizet gyerektartást. Az egy dolog hogy kötelező, de ha nem fizet, mert nem dolgozik vagy egyéb okok, akkor a kérdező csak a bíróságra járhat hogy tegyenek valamit. Abból meg egyhamar pénz nem lesz. Az a huszonezer forint ami kijönne családiból gyesből arra sem elég hogy a havi pelenkát megvegye..

Ha megtartja ilyen helyzetben akkor jobb nem lesz neki, sőt! Akkor meg azon idegeskedhet, hogy miből neveli fel, miből eteti, öltözteti a babát.


Kedves kérdező.

A döntés ettől függetlenül a tied. Ha nem találsz munkát, akkor mérlegelned kell, hogyan tovább. De ha nincs senki aki segítene, támogatna, akkor a legnagyobb hiba tönkretenni ég egy ember életét.

2012. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinted ölje meg a babáját, mert nem tudja mi lesz vele? Szerintem nagyon sokan vagyunk így, hogy nem tudjuk mi lesz holnap. Vagy ennyi erővel azt is tanácsolhatnád, hogy a kérdező is végezzen magával, hiszen neki is kilátástalan az élete.

Hiszem,hogy jó döntést fog hozni, és megtartja a babát, még akkor is, ha kilátástalan a helyzete. Senki nem igérte, hogy könnyű lesz, de ezután is csak lesz valahogy.

2012. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ide figyelj! Ne essél a ló túlsó oldalára. Az abortusz nem gyilkosság. Ha az lenne, akkor büntetné a törvény.

Nem vagyok abortuszpárti, de nem is riogatók senkit azzal hogy gyilkos ha elveteti a gyerekét. Vannak helyzetek amikor nincs más megoldás. Arra alapozni nem lehet, hogy egyszer jobb lesz.

2012. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!