Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy problemom nem vagyok...

Rami** kérdése:

Van egy problemom nem vagyok olyan nagyon vékony de dagi se vagyok a kettő között vagyok olyan problémám van hogy nem érzem maga jól (nem érzem magam jó csajnak) mit csináljak hogy legyek? (főleg lányok kommentjét várom)

Figyelt kérdés
arra akarok kijukadni hogy mit csináljak hogy az legyek magamat már elfogadtam lelkileg hogy ilyen vagyok de testileg még nem
2012. okt. 6. 13:07
 1/4 A kérdező kommentje:
vagyis hogy mit csináljak hogy jól nézzek ki 14/lány azért mert teccik valaki
2012. okt. 6. 13:08
 2/4 anonim ***** válasza:
khm.. azt már előre látom, hogy nem a nyelvtan tudásoddal fogod elkápráztatni. Egyébként meg sportolj.
2012. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hogyha testileg nem érzed jól magad, akkor tegyél érte! Mozogj! Futás, biciklizés. Vagy otthoni torna, görkori, aerobic.. ;)

Helyesírást viszont gyakorolhatnál!

16L

2012. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yvett98 válasza:
Hát az alakodra a sportot tudom tanácsolni.Az tényleg sokat segít. Tapasztalatból mondom. Én 15 vagyok és 7 éve sportolok hivatalosan. Én egyébként nagyon vékonyka vagyok, de a folyamatos sport miatt már nem olyan vékony sem a vádlim sem a felkarom, a derekam jol kihangsúlyozódott és épp megfelelő szinten megnyultam . Sot amikor nőgyogyásznál voltam( életembe eloszor idén nyáron) és a melleimet vizsgálta még o is észrevette hogy a melleim háromnegyede áll zsirszovetbol és a tobbi izom. tehát észrevette hogy sportolok. Az étkezés is fontos lehet :tudod gyumolcs zoldség a legjobb nyersen. Aztán az is szebbé tud egy kicsit tenni ha kissé sminkeled magad ( nem tudom hány éves vagy de a szempilaspirál és egy kics szájfény vagy ruzs belefér.) De erre is oda mel figyelned hogy azt a dolgod hangsulyozd ki az arcodon ami szép . Pl: ha a fogaid sárgák fagy ossze-vissza álnak akkor érdemes nem annyira kihangsulyozni a szádat. Ékszerek!!! Ne vidd tuzásba . Figyeld meg hogy, mi áll jol a szemed a hajad és a borod szinéhez. És probálj meg olyan ruhákat hordani amik nem szélesitenek(pl: keresztcsikos) Hangsulyozd ki a derekadat övvel vagy egy spéci szabási szabásu felsovel. Hordj megfelelo méretu melltartot. És még sok sok más dolog van (néha hordhatsz magassarkut,figyelj a hajadra is stb...) Remélem hogy tudtam segiteni. Ha kérdésed van irj privibe szivesen válaszolok!!! :D
2013. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!