Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a hivatásos...

Mennyibe kerül a hivatásos jogosítvány lerakása? És mennyi idős kortól lehet elkezdeni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,és haveroktól halottam hogy 17 éves kortól már el lehet kezdeni autót vezetni,szülői bele egyezéssel !

Másoktól meg azt halottam hogy 21 éves kortól lehet elkezdeni,mert manapság túl sok az autós balesetek.

Tehát mindenki mást mond !


A másik gondolom egy hivatásos jogsi drágább mint egy sima,mert tudomásom szerint akinek hivatásos van az vezethet kisebb személy buszokat is, (csak egy bizonyos létszámig)


Akkor vajon ebből még is mi lehet az igaz? Mennyi idős kortól kezdhetem el? És mennyibe kerül egy Hivatásos Jogsi?



2012. okt. 3. 17:02
 1/2 anonim válasza:

Háát nemtom te mit értesz hivatásos alatt...

16 és fél éves kortól iratkozhatsz be autós jogsira és 17 évesen csinálhatod a rutinvizsgát.

Kell hozzá orvosi alkalmassági, az kerül többe, ha hivatásoshoz kéred, más többletköltség nincs. Enélkül is vezethetsz max. 8+1 fős kisbuszt. Hivatásos akkor kell, ha hivatalosan munkát vállalsz az autós jogsiddal. De kérdezd meg a Gyorsjogsi Autósiskolától.

2012. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm !

És ez milyen árban lehet? 150- 200 ezer biztos meg van,nem?

2012. okt. 9. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!