Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy január...

Tényleg igaz, hogy január 1-jétől felviszik kocsiból a korhatárt 21évre?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem, az változatlan, sajnos.
2012. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
nem, 250ccm motornál tolják csak fel asszem
2012. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos nem! Pedig sok fiatal azt hiszi magáról hogy sumacher.
2012. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Komolyan nem értem... A sok 25-40 éves ember mindig elkezdi itt nyomni a rizsát, hogy fiatal kis k*csögöknek minek jogsi? Úgyis csak összetöri magát meg másokat. Arra meg nem is gondolnak, hogy nem mindenki olyan gyökér aki beül az első Suzukijába és padlóig nyomja a gázt így kapásból tör zúz mindent és mindenkit.. Kérdem én, ti hogy tanultatok meg vezetni? Nem hiszem, hogy senki nem próbálta volna még ki, hogy mit is tud valójában az autója. Úgy beszéltek mintha ti mások lennétek. Pedig mindenki ilyen.

De csak, hogy a kérdésre is válaszoljak: Remélem ,hogy nem, ugyanis én akörül kezdek.

Csak megjegyzem, 16,7 éves vagyok és lehet, hogy szélesebb látókörrel rendelkezem mint egyes "felnőttek".

2012. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!