Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van-e magyar minecraft konfigo...

Szebi99 kérdése:

Van-e magyar minecraft konfigos? Szerveremre

Figyelt kérdés

Helotok

Van magyar minecraft konfigos?

Keresek 1-et.Ugye van?

Ha tudtok egyet akkor irjatok légyszives!


Köszönöm



2012. szept. 26. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van :DD Személy szerint én is az vagyok,de van egy barátom aki már régóta és elég jól űzi a minecraft konfigolást :D Én inkább cs 1.6-ot konfigolok

Rám írsz pmbe és megadom a skype nevét haveromnak

2012. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hel

irtam

2012. szept. 26. 22:13
 3/11 anonim válasza:

Hy all!

Gondoltam ide is felvetem a témát, hátha él valaki a lehetőséggel! Mivel elég sok kérést kaptam ez ügyben, stb.. úgy döntöttem, hogy úgy fogom csinálni, hogy nekem is legyen belőle hasznom...miről is van szó? Teljes körű minecraft plugin konfig...Árak?

Plugin / 400HUF

Hogy ez mit tartalmaz? Adsz 1 plugint, vagy akár kérdezel róla, ha tudok ilyet akkor mondom, teljes körű konfigot...úgy ahogy te azt kéred! Már ez amennyire lehetséges, értem ezalatt ha meglehet valósítani az adott pluginnal...tehát lehetetlen dolgot ne kérj! :)

Szóval aki nem ért és nem is akar órákon át külföldi fórumokat keresgetni, olvasgatni mert nem érti stb.. az forduljon hozzám, elég csekély összeg.


Elérhetőségek:

Email: mineband@freemail.hu

TeamSpeak3: 95.140.35.100:8670


Lehetséges fizetések: Posta, utalás, sms! Az sms korlátolt ideig elérhető, utána kisebb kihagyás után megint elérhető lesz!

2012. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Vállalom teljesen ingyen skype: virgcs
2013. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Te Hy All! Ne hirdess itt -.-
2013. jún. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 esvagy válasza:
Helló! Én ingyen vállalok konfigolást. Dolgoztam a Flyerscraft-on, a Jailcraft-on és a CreaCraft-on. Ha még jelentkezhetek írj vissza! esvagy77@gmail.com
2013. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Üdv.Én vállalok Minecraft configolást INGYEN.Be rakom az alap pluginokat (Essentials,Auto-Save,Autme Reload-azaz regisztráció,ClearLag,World Edit,World Guard-azaz levédés,LWC-azaz láda kemence és ajtó levédés).És be is állitom ezeket.
2013. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia!Én már nem játszok de több éves tapasztalattal rendelkezem profi konfigos & magyarosító hogy mit értek ez alatt?Azt hogy elég sok mindent lemagyarosítok a pluginokba a plugin írást is elkezdtem..
2013. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bandi7878 válasza:
én is minecraft szerverel szenvedek jo is jőne egy konfigos igaz hamacin mükődik szero
2015. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok! :) nagyon szeretném aki tud tényleg konfigolni az irjon skype:albert.norbert2001! előre is köszönöm!!
2015. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!