Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem hiányzik egy Részem....

Úgy érzem hiányzik egy Részem. Minden nap minden egyes percében arról álmodozom hogy kijutok Külföldre. Pontosabban Londonba. Lehetséges hogy azért vágyom rá annyira hogy ki jussak oda, mert előző életemben fontos 'szerepe' volt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy előző életedben fontos szerepe volt?


Egyébként azért van ez, mert az emberek hajlamosak idealizálni távoli eseményeket, embereket, helyeket stb. Egyébként Londonban is csak emberek vannak, mint bárhol máshol. Emberek, üzletek, autók, fák, kutyák, munkanélküliek, bevándorlók, gazdagok, szegények stb. Olyan, mint bármelyik város.

2012. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Értem. De múltkor (kb. 1,5 hónapja) láttam egy képet ami Londonban készült. Nem tudom pontosan hogy melyik részén. De mióta láttam azt a képet azóta van ez az érzésem..:S Olyan mintha hiányozna egy részem. És akarva-akaratlanul is egész nap azt mondogatom hogy ' Egyszer kijutok Londonba'.!! És csak arra tudok gondolni hogy milyen lehet ott élni. (Persze lehet hogy átlagos meg minden,de nem ugyan az mint Magyar országon. És több lehetőség is van stb. Szóval csak ezért kérdeztem meg hogy jelent-e valamit. Mert még soha nem gondolkoztam el ezen hogy merre hány méter. De ez a 'Londonos téma' nagyon 'felkeltette' az érdeklődésemet és nagyon vágyom rá hogy egyszer kijutok oda.. 14/L
2012. szept. 24. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Igazából Londonon belül is több rész van, és eléggé szélsőségesek a különbségek. Ott is léteznek a gazdagok - szegények, otthoniak - bevándorlók közti különbségek, és ez elég feltűnő. Például London keleti részén rengeteg az arab, indiai, afrikai stb., elég szemetes az a rész, rossz a közbiztonság, sok a bűnözés. Míg a nyugati oldalon és a központban nagy a fényűzés, gyönyörű házak, több kor épüketei keverednek, tisztaság van, nagy közbiztonság, és főleg London nyugati részén sok a fehérbőrű gazdagabb ember. A központban világhírű divattervezők méregdrága boltjai sorakoznak stb. De egyébként annyiban ezerszer jobb Magyarországnál, hogy rengeteg kulturális esemény van, a fontos részeket tisztán tartják, és az angolok eléggé toleránsak, mivel megtanultak a sok különféle emberrel együtt élni.
2012. szept. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és amit nem említettem, hogy az időjárás is nagyon jó, mert nincsenek igazán szélsőségek, és ugyan nyáron nincs nagyon meleg, de télen is kellemes idő van. Ennek, és a sok izgalmas programnak, a szépen gondozott utcáknak köszönhető, hogy az emberek minden évszakban szeretnek sétálgatni az utcákon, szóval nem mint Magyarországon, hogy végigsietnek muszájból, hanem az konkrét program, hogy gyalok elsétálgatnak ide-oda, és ehhez az időjárás is hozzájárul.
2012. szept. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!