Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az a kerdesem volna hogyha ti...

Az a kerdesem volna hogyha ti vegigneztek egy animet es tudjatok h nem lesz fojtatasa vagy keson jon a fantaziatokal fojtathatok?

Figyelt kérdés
nekem gyakran elofordul az h vegignezek egy jo animet TOBNYIRE ECCHI animet es nincs fojtatasa ha tudtok valami jo animet akkor kerlek szojatok es ha lehet ne legyen 2000=es eveknel alabb koszi elore is :D
2012. szept. 18. 17:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
aki ezt olvasa elore is bocsi azT akartam irni h TI SZOKTATOK FOJTANI A FANTAZIATOKAL??
2012. szept. 18. 17:57
 2/11 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam,de amik nem is fognak folytatódni, az általában úgy is a fantáziánkra van bízva,amiket majd folytatnak, azt egyszer úgy is megtudjuk,bár én nem nézek ecchiket :) és Kérlek,ne írd le a "folytat" szót többször "j"-vel, mert nagyon zavar >.<
2012. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
koszi es bocsi csak siettem :D
2012. szept. 18. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc ecchi animém az Elfen Lied. Elég rövid, nagyon jó lenne ,ha folytatnák, de nem én valahogy nem szoktam ezen gondolkozni, hogy hogyan lehetne folytatni..>_<" Inkább megnézek egy másikat. Pl amit most nézek az a Sword Art Online, iszonyatosan jóóó*-*
2012. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó a sword art online 1 nagyon nagy .hack// lopás , annak az animének semmi jósága nincs , grafikát kivéve..


Amúgy az echiket emnagyon szokták folytatni .. emrt általában mindegyik átmegy harem szarságba amiböl van 1 millió.


HighSchool DxD folytatva lessz ennek örülök is..

2012. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A SAO egyáltalán nem lopás, mert ennyi erővel az meg HxH Greed Island arc lopás. Több ilyen történet van, ezek nem feltétlen lopások, csak ötlet merítések. Ja és nem a SAO-t védem, szerintem csak egy közepes anime, csak tisztázni akartam, hogy a .hack előtt is volt ilyen.
2012. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ezek kozul mindegyiket latam a felsoroltakbol, kiveve a Sword at online enek nemreg neztem meg az openingjet, azert koszonom es csak ugy mondom h en az animeket ugy szoktam folytatni h valahogyan en is bekerulok a tortenetbe es igy sokal vicesebb :D
2012. szept. 19. 14:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem lopás ?

Az alapstoryja 1:1ben ugyanaz ...

Ráadásul a saoban minden hülyeséget kevertek már volt már echi benne SoL ,dráma...

ebból a dráma nemis lenne gond

de 1 mmorpgbe echi meg sol ugyan ...

Nemondanám rossznak de messze hack alatt van .. ráadásul elég szánalmas hogy saját alap storyt nemtudtak csinálni .. kb ennyi erővel lehetne ezis a címe :


.hack//Sword Art Online


legalább ott beismerik hogy alapstory copy


amúgyis túlvan hypolva ..

2012. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy ma 12:00 -ás

Szerintem te is csak azért vagy sao fan mert nemrég lettél animefan és egyik .hack//et se láttad.

Egyedül grafikában jobb.

2012. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam, és szerintem tok jól tudnám folytatni...:D Végre valaki már azt hittem , hogy egyedül vagyok ...Hülye xD
2012. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!