Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok bele? :D

Szerelmes vagyok bele? :D

Figyelt kérdés

Szerintetek szerelmes vagyok bele lehet hülyén hangzik a kérdés de nem tudom eldönteni mert egyszer amikor rágondolok akkor összerándul a gyomrom jó érzés fog el egyszer meg nem. :) Szoktam olyanokat gondolni hogy milyen jó lenne ha járnák meg ilyeneket.

De amúgy van pasija de ha majd szakítanak akkor szeretnék vele járni ha én is bejövök neki. Nem szoktam vele se facebookon se pedig személyesen beszélni olyan sokat csak leckéről meg suliról. Mivel ha valamikor beszélek vele személyesen akkor nem tudok ránézni mert akkor így elcsuklik a hangom. :D

Abban szeretnék tanácsot kérni miről tudnák vele beszélni hogy közeli barátok lehessünk?

13/F a lány is 13 éves amúgy



2012. szept. 16. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
hát igen a kérdés hülyén hangzik és igen szerelmes vagy belé,de próbáljál meg mondani neki mégis valamit!
2012. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted hogy megmondani neki mégis valamit?
2012. szept. 16. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
úgy h. pl. szia hogy vagy? mit csin. tegnap? mi a kedvenc kajád? mi a kedvenc innivalód? Jól nézel ki! dejó ez a szoknya vagy nadrág rajtad........
2012. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tényleg nem akarlak megbántani titeket, meg nagyon cukik vagytok stb.. de 13 évesen már pasija van? hátazérna
2012. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát nem rég jött össze vele ha jól tudom augusztus elején
2012. szept. 17. 21:37
 6/9 A kérdező kommentje:
de nem tudsz a kérdésemre valami választ irni? :D
2012. szept. 17. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
nem támogatom a tinédzser kori terhességet
2012. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
milyen terhességet?
2012. szept. 18. 22:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerelmes vagy bele, sok sikert. ha közeledni akarsz hozzá, akkor tegyél fel érdekes kérdéseket pl: milyen zenéket szeretsz? mi a kedvenc tantárgyad, stb. Mesélj neki egy kicsit magadról is és adj neki bókokat: Jó a pulcsid, stb. Figyeld a lányt akivel jár, és próbálj meg jobb lenni nála. Szurkolj, hogy szakítson a barátnőjével, és bűvöld el, hátha mégis téged választ. Mindent bele!
2012. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!