Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú akivel sok közös...

Van egy fiú akivel sok közös tulajdonságunk van és szerelmes vagyok belé. Van egy másik fiú vele nincs közös tulajdonságunk sok és őt is szeretem kit válasszak?

Figyelt kérdés
SÜRGŐS!!!!!!
2012. jan. 14. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Válaszd mindkettőt. Nem értem ezt a választásmániát, mintha az égbe fel lenne írva korommal, hogy csak egyet lehet szeretni egyszerre.


[link]

Olvasd el, de végig és rendesen.

Ha van még kérdésed, írj privátban. Nem te lennél az első, és nem is az utolsó, akik nem választanak. Hiszen olyan, mintha a fél szívüket ki kellene tépniük.

2012. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 haggyámán ***** válasza:

"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba." -Johnny Depp


Szerintem pedig ez az igaz.

Ha rám hallgatsz, akkor az elsőt választod. Mert kettőtökben van közös. Így még jövője is lehet a dolognak.

2012. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy Depp sose szeretett egyszerre kettőt, csak jó beszélőkéje van, és mindenki elhiszi neki amit mond.
2012. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 haggyámán ***** válasza:

Kedves Első!

Tiszteletben tartom, hogy szerinted lehet kettő vagy több embert szeretni. Kérlek, Te se kritizáld azt, amiben én hiszek. :)

Csak leírtam azt, amit én gondolok erről. És ide ez illet a legjobban. De írhattam volna a két testben egy lélek dolgot is, bár ez már kicsit más.

2012. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. jan. 14. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!