Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden lánytól azt hallom,...

Superkee kérdése:

Minden lánytól azt hallom, hogy Selena Gomez, Lady Gaga, stb. a példaképe. Példakép csak lány lehet? O. o

Figyelt kérdés
:)

2012. szept. 13. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, lehet fiú is a példakép. Nekem például csak férfi példaképeim vannak, annak ellenére hogy lány vagyok. Ráadásul nem is olyan híresek, mint például ez a Lady Gaga vagy ki a fene, civil emberek, mégis úgy gondolom hogy érdemes róluk példát venni. Nem az a fontos, hogy a példaképed milyen nemű, hanem az, hogy érdemes-e az ő példáját követni, milyen cselekedeteket hajtott végre azért, hogy mások példaképévé váljon. Például szerintem a kérdésben említett személyek nem sok mindent tettek le az asztalra azért, hogy minden mai tizenéves olyanná váljon mint ők, bár én ugye nem szólhatok ebbe bele, mert ki vagyok én itt, de talán több olyan ember is van a földön, akiket nem kapott fel a média, és nem is olyan luxus körülmények között élnek, mégis olyan tetteket hajtottak végre, amire a legtöbb ember ugye nem lenne képes. Na jó, nagyon elkalandoztam, a lényeg hogy lehet fiú is a példakép.:)

18L

2012. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Selena Gomez és Lady Gaga?? .. te akkor nagyon "értelmes" lányokkal lehetsz körülvéve.. na mindegy..xd nem kell feltétlen, hogy lány legyen a példaképed.. főleg, hogy a mostani celebek közül egyik sem alkalmas rá szerintem.. még kisebb koromban volt olyan, megtetszett Bian Molko kinézete és egy két dolgot átvettem az öltözködéséből.. ő pl pasi, igaz elég lányos :D.. de az, hogy akármelyik sztár is a példaképem legyen.. valahogy nem tudnám elképzelni
2012. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom, én is utálom őket .xdd
2012. szept. 14. 10:20
 4/6 anonim válasza:
Jesszusom Hogy lenne már mindenkinek ők a példaképei? Előbb mászom meg a Mount Everestet. Az én példaképem Andy Biersack. *-*
2012. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem kimondottan irritálnak azok, akiket felsoroltál. Nekem most pl. James Hetfield a példaképem. Nők közül az anyukám, meg a mamáim a példaképeim, más nő nem, inkább a férfiak kerülnek be nálam a példakép kategóriába.
2013. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 F.S.G. válasza:
Addig ne szóljátok le Selenát és Gagát amíg nem tettetek le az asztalra amennyit ők
2015. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!