Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan oldalra lenne szükségem...

Symba3 kérdése:

Olyan oldalra lenne szükségem ahol ingyenesen lehet kérdezni ügyvédtől?

Figyelt kérdés

2012. szept. 12. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
komoly ügyvéd ingyen semmit nem csinál,még egy tanácsot sem ad pénz nélkül,nemhogy több kérdésedre is válaszol,
2012. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van ingyenes jogsegély szolgálat. Miden városban van ilyen. Keress rá a neten.

Ha kifejezetten netes oldalon szeretnél kérdezni, azt nem tudom hogy van e olyan...

De személyesen tudsz kérdezni jogsegélyen.

2012. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Szia

Én ma ide küldtem el egy kérdést..még nem kaptam választ, de azért gondoltam belinkelem neked!

2012. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

www.jogiforum.hu


Egyébként meg van jogi segítségnyújtó szolgálat, ahová elmehetsz, ha tényleg nincs pénzed.


De ha egyszerű kérdésed van, kérdezz csak, ügyvédjelölt vagyok.

2012. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj ezek szerint a 4-eshez, ha akár gondolom priviben is.

De tudjál róla, hogy minden bírósági épületben minden héten van egy nap, amikor u.n. nyílt napon ingyen és bérmentve adnak tanácsot jogi ügyekben. Csak vidd magaddal a már meglevő papirokat, hogy tisztábban lásson.

2012. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
A nlcafen vannak szakértők és azoknak kérdezz-felelek oldalaik. Vagy nem akarod nyilvánosan? Bár... gondolom, nagy titkokat v konkrétumokat úgyse közölnél, nézd meg, milyen kérdések szerepelnek ott, szerintem sok féle kérdést föltettek már, egy általános válaszra kíváncsiak sokan, amit azonban a laikus nem tudhat.
2012. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, te dolgozol ingyen?
2012. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű kérdés megválaszolásáért miért kérnék pénzt? Nem azt kérem hogy segítsen, segítek én magamon, csak bizonytalan vagyok egy dologban kapcsolatban, ezért kérdezném meg egy hozzáértő embertől.
2012. szept. 12. 12:18
 9/12 anonim válasza:
Írtam egy hosszú választ először, hogy miért nincsen ingyen jó tanács. Aztán kitöröltem. Hagyjuk.
2012. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

*Egy egyszerű kérdés megválaszolásáért miért kérnék pénzt?


Ha "egyszerű lenne a kérdés" (vagyis nem kellene hozzá jogi szaktudás), akkor te magad is tudnál rá válaszolni, nem lenne szükséged ügyvédre. Tehát maradjunk annyiban, hogy a tudásnak ára van.

2012. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!