Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az exem folyamatosan zaklat....

Az exem folyamatosan zaklat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,kb 4 hónapig jártam egy sráccal,de szakitottunk (pontosabban én vele) mert erőszakoskodott,de azóta se száll le rólam,feltünően sokszor futunk össze,lassan az az érzésem hogy állandóan követ...egyik este amikor egy bulin voltunk a barátaimmal,a srác már megint ottvolt...és teljesen rámvetette magát..ha az egyik barátnőm bátyja nem szedi re rólam,vagy egyedül megyek félek belegondolni mi történhetett volna.

2012. szept. 7. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel rendőrségnél és ezt add is a tudtára. Szüleiddel azért megoszthatnád.
2012. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Nem tudom hogy fenn áll-e még ez a helyzet, de én 1 hónapja kerültem ugyan ilyenbe. Minden rendben volt a barátommal, 6 hónapja jártunk mikor egyik este a barátaimmal voltam, ő pedig részegen beállított, engem elrángatott (tőlem sem volt túl bölcs hogy vele mentem), majd 2 órán keresztül nem engedett haza, erőszakkal ott tartott egy parkban, hiába próbáltam elfutni mindig vissza ráncigált, kicsavarta a kezemből a telefont, befogta a számat, szorongatta a karomat. Végül sikerült felhívnom anyut aki értem jött, addigra a srác már sírt (gondolom mert tudta hogy értem jönnek) és próbált vissza édesgetni. Azóta is azt állítja hogy nem emlékszik semmire, és folyamatosan zaklat, kiteszem a lábam a városba és egyből ott van, én már olyanokat képzelek be hogy olvassa az sms-eim vagy a facebook levelezéseimet.

Azt a taktikát választottam hogy nem megyek egyedül sehova, lemondok az itthoni sétálgatásokról a barátnőimmel (Pesten tanulok,ott nem árthat nekem), ha valahova nagyon el szeretnék menni akkor egy barátom elvisz és valaki haza hoz. A szüleidnek pedig mindenképp mond el! Bár engem is bíráltak hogy hogy állhattam le egy ilyen alakkal, annyira meg voltam rémülve hogy esküszöm jól esett és észhez térített amit mondtak, örültem hogy aggódnak értem és hogy tudják kivel állok szemben, meg az egész problémáról. 21/L

2013. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!