Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook csevegés. Mit ajánlot...

Facebook csevegés. Mit ajánlotok? HELP PLS

Figyelt kérdés

Sziasztok az a gondd ,h bejön egy lány:D vagy is nem biztos ,h bejön csak qurva jó fej;),és szeretném vele ezt a jó baráti kapcsolatot tartani mit tegyek?

Facebookon régen rengeteget beszéltünk naponta 3-4órát simán..

Most is midnen nap irunk a másiknak de micsi?hogyvagy?stb és nincs több téma..sajnos.Mit ajánlotok mire kérdezzek stb stb.előre is köszi.


tehát a kérdés:Mien dolgokrol beszéljünk,stb,mikre kérdézzek?esetleg játékok?(nem aakrom ,h túl feltünő legyen ,h bejön),stb előre is köszi



2012. szept. 3. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

esetleg említhetnéd neki, hogy : te én dejó filmet láttam tegnap (kitalálsz valami filmet ami tényleg tetszik) és akkor rákérdezel, hogy: neked milyen filmek tetszenek? Ezt bővebben lehet fejtegetni, akár órákon át, hogy melyik filmben milyen jó részek vannak stb stb.

Ugyanezt megcsinálhatod zenével, könyvvel

Hova szokott járni szórakozni, iskolában milyenek a tanárok, tantárgyak, osztálytársak... ilyesmi, ezekről lehet sokat :)

Esetleg milyen autót szeret, szokott-e nézni forma1-et, focit, kézit (lány vagyok és szoktam, szóval ezért írom ezt) ha tudod róla, hogy nem izgatja az ilyen akkor fel se hozd, mert elunja magát :)

2012. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:) sokat segítettél
2012. szept. 4. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Annyiban egészíteném ki, hogy facebookon játszhattok kérdezz-felelek-et. Jó játék, ha előre megbeszélitek , hogy mennyire lehet durvákat kérdezni :) A barátairól is beszélgethettek. Fontos: ha be akarsz neki jönni(egy idő után), akkor légy vicces. Amúgy meg sok sikert! :D
2012. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ mindekettötöknek sokat segített:)
2012. szept. 8. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!