Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri előtétlencsét venni,...

Megéri előtétlencsét venni, és ha igen milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Panasonic Lumix DMC-FZ8-as fényképezőgépem van. Fölregisztráltam egy fotós oldalra, ahol nézem a makróképeket (főleg azokat amiket olyan géppel készítettek mint az enyém). Gyönyörű egytől egyik, próbálok én is olyanokat csinálni, de nem megy, életlen stb. Aztán nézem, ilyen vagy ilyen makró előtétlencsét használt a fotós.

Megéri venni, mert elég drága, nem akarok csak az ablakon 30 000 forintokat kidobni.



2012. aug. 14. 11:52
 1/2 anonim válasza:

Megéri venni igen, mert a leképezésed jobb lesz, de nem fogsz tőle éles képet csinálni :) Ahhoz tudnod kell mennyit tudsz kitartani, hogyan tudod csökkenteni a zársebességet.. stb. Szóval ha automatába fotózol inkább bele se vágjál. (nem vicc)

(De ha érdekel jobban a makrózás akkor érdemes elgondolkodni a beszerzésén.)

2012. aug. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, érdekel, most dolgoztam nyáron ezért gépért, pont azért akartam bridge kategóriásat, hogy megtanuljam ezeket.
2012. aug. 15. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!