Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Szent...

Mi a véleményetek a Szent Johanna Gimi 7-ről? Főleg a befejezésről?

Figyelt kérdés

Én körülbelül egy negyed órája olvastam ki, és az első benyomásom a könyvről, hogy ez az eddigi legjobb a sorozatban :) Nagyon tetszett, fordulatos volt csak nekem a befejezés nem tetszik.

Engem eléggé bosszantott, hogy a végén nem derűlt ki, hogy mi van Cortezzel és hogy mi történt. Persze, tudom, hogy ezzel mindenki sokkal jobban fogja várni a következő rész megjelenését.

Nektek mi a véleményetek?



2012. aug. 31. 19:02
 1/6 anonim válasza:

Hát, igen engem is ez eléggé boszant hogy mi lesz cortezzel és reni elfogadja-e az ösztöndíjat! De leiner laura azt szeretné ha furdalná az oldalunkat a

kíváncsiság!!

2012. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Íjjj, én ma olvastam ki és én is egy véleményen vagyok Veled, Kérdező. Azt szerettem volna, ha azért nem kell fél évig (!!!) izgulnom Cortezen, hogy mi lesz vele, Renin, szintén ezen ok miatt... :/

De ez volt az eddigi legjobb könyv az Sz.J.G. történetében. Csak kár, hogy VP.-ben nincs dedikálás!! :)

2012. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Húú hát én minimum 3 percig ültem utána és gondolkoztam. Azért nem durva, hogy Cortez szalagavatójára nem jönnek el a szülei de azért igen, hogy Amerikába ráncigálják? Na meg az ösztöndíj... A szülei biztos azt akarják, hogy fogadja el. És szerintetek lesz olyan könyv ami a gimi után van? Az annyira jó lenne. :)
2012. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy olyan "utó" rész, valami kézikönyv. Ilyen érdekességek vannak leírva a SZjG-ről
2012. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem Cortez meg Reni összeházaaasodnak <3!!

Reni megint össze fog veeszni a szüleivel az ösztöndíj miatt,mert vissza utasítja Cortez miatt.Cortez is össze fog veszni a szüleivel,mert ő sem hagyná ott Renit.De biztos kibírja a kapcsolatuk.Én teljesen ledöbbentem.Én előröl kezdtem az egész sorozatot mondván:Amire elolvasom addigra megjelenik a 8:D.De a végén nagyon fogok síri.Abban reménykedek Leiner Laura folytatja az egyetemi élettel :D.De sztem lesz belőle film is.Ja és én akkor kezdtem olvasni amikor az 5 jelent meg.

2012. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 detti2001 válasza:

Szerintem Reni elfogadja az ösztöndíjat!

De a kapcsolatuk kibirja ezt.

2012. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!