Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Buják településről szeretnék...

Buják településről szeretnék megtudni többet. Lakik ott valaki?

Figyelt kérdés

Igazából a közbiztonság,iskola,stb érdekelne.

Lehet hogy oda költöznék 3 gyerekkel és sajnos nem sokat tudok róla.

Csak azt amit az eladó mond de szeretnék mástól is hallani valamit.

Előre is köszi



2012. aug. 31. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, remélem nem késő. :)

NE költözz ide!

Rengeteg a roma, és nem a normális, hanem a bűnöző féle. Utálok suliba járni, már elsős koromtól kezdve fogdosnak, alám nyúlnak... És nincs mit tenni. Depressziós is voltam sokáig, de jövőre már gimis leszek. Nincs olyan, hogy ne szólnának le, vagy ne bántanának. A cigány fiúk még a lányokat is ütögetik, köpködik. A suli is gáz, de a néppel van a gond. Ha visszatekerhetném az időt, valahogy elköltöznék innen. Ma is volt bunyó a suliban. Egy cigánygyerek csak úgy leütötte egy nála sokkal kisebb fiút, mert menősködött. Úgy becsapott neki, hogy a gyerek elesett, s koppan a feje a betonban. És ezt bárki megkaphatja, "csak úgy". Lány létemre én is neki lettem csapva már párszor a szekrénynek, vagy tarkósokat is kaptam hátulról. Ezek nem emberek. Az utcán ugyanígy. Lopkodnak, bűnöznek. Főleg éjszaka. Megvan még itt az a "vicces" dolog, hogy folyton becsengetnek, aztán elrohannak a ki cigánygyerekek. Ki kellett kötnünk a csengőt, mert folyton szólt. Egyszer rájukszólt az apám, de semmi. Túl bátrak. A templomnál is mindig cigiznek, drogoznak, oda se lehet menni.

Nem tudom tudsz-e róla, de volt pár pénzhamisítási ügy is, meg drogos is...

Isten óvjon tőle, hogy ide gyere. Ez a hely UNDORÍTÓ, és napról napra rosszabb. Nappal még elviselhető (bár a suli nappal is nagyon zűrös), de este jobban teszed, ha nem mész ki az utcára. Ha a gyerekeidet nem ide járatod, és éjszaka bent maradtok, akkor szerintem el lehet élni... De nem ajánlom. :)

2012. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!