Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Rossmannak miért nincs most...

A Rossmannak miért nincs most rendes reklámújsága?

Figyelt kérdés
A múltkori is 20-24ig volt jó, a mostani (amit neten láttam és 1 lap) 27-30ig,nade a közti időben? Olyan jó volt nézegetni, bekarikázni, hogy mi kell, miért van ez?
2009. júl. 27. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
először azt hittem,csak felénk nem hozzák.mondom városban lakom,azért még ennyi csak megy hogy kapok újságot..de akkor úgy látszik nincs.énis nagyon sajnálom,és ha tudja valaki miért nincs az leírhatná miért.bocsi hogy velem nem lettél okosabb..
2009. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is városban lakom de ide az életben nem hoztak, mindig úgy kellett máshonnan lopkodni, ahová lerakták úgy egyben :)))


A boltban nálunk nem tudom most van-e de az interneten nézegettem és múltkor én is felhúztam ezen magam, hogy alig volt aktuális pár napig az adott szórólap. Nem tudtam akkor bemenni! Utána több napig nem volt semmi... mondom akkor mi van most nincs is nyitva ennyire válság van?! :D aztán megint az akció csak pár napig volt akkor pont nem értem rá megint.

Múltkor is valahogy úgy volt, hogy csak hétfőtől péntekig. Én meg szombaton értem volna rá.


Nem tudom sajnos én sem, hogy miért de ez így ritka rosszul van kitalálva.

2009. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!