Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem van egy NVIDIA GFORCE...

Berki Márk kérdése:

Nekem van egy NVIDIA GFORCE EN8500GT Silent video kártyám winxp-n 512 mb de ha fel rakom a win7 et akkor ez át vált 256mb re mi lehet a probléma. Nem kompatiblis vele a win7 vagy a bios ba fel kellene huzni a videó kártyát?

Figyelt kérdés

#i:69
2012. aug. 26. 15:02
 1/3 anonim válasza:
Szedd le a legfrissebb drivert a gyártó weboldaláról. Ha ez megvan, akkor győződj meg róla, hogy bírja e a géped a 64-bites oprendszert és ha igen, akkor rakd fel azt. Ha ez is megvan és még mindig nem jó, akkor állítsd alapértelmezettre a biost. És ne csak a videókártya driverből tedd fel a legújjabbat, hanem a többi driverből is. Ami még fontos az a bios frissítés. Ezt is feltétlenül csináld meg. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Na az eleje kicsit értelmetlen amit írtam. Tehát ha leszedted a legfrissebbet és úgysem jó, akkor győződj meg róla, hogy bírja e a 64-bitest. Ja még valami, nem tudom mennyire vagy jártas az informatikában, de a 64bites oprendszerhez, 64bit-es driverek kellenek!
2012. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze ezt én tudtam eddig is a biossal van problem és köszi az infot meg csinálom majd mert driver genius-t szedtem le azzal pedig a drivereket telpítettem. Mert a telepítő lemez amit kaptam a video kártyához meg az alaplap-hoz azok el tűntek és nem találom sehol asrock alap lapom van.
2012. szept. 1. 02:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!