Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi baja bizonyos embereknek...

Philip LaFresque kérdése:

Mi baja bizonyos embereknek Marilyn Mansonnal?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én bírom őt meg a zenéjét.

2012. aug. 22. 15:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%

"ilyennek elmegyógyintézetbe a helye"

Enyhe kifejezés:D

2012. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Evilkiller ***** válasza:
68%

Én hallgatok mansont, szerintem nem rossz a zenéje, bár nem tartozik a kedvenceim közé! A kinézetével, stílusával, nekem személy szerint nincs bajom, bár kevés típusú ember van, akit nem tolerálok!


Viszont válaszolva a kérdésre is, azért utálják sokan, amiért úgy általában a rockereket is:


1.: Sok ember nem szereti ezt a sötét, megjelenést!

2.: Az első pontban leírt emberek olyanokat terjesztenek róla, ami egyszerűen nem igaz!

2012. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy gondolom, Marilyn Mansont elsősorban azok ítélik el pusztán külső alapján, akiket a való életben is csak a kinézetéről minősítenek. Mindenki abban a témában tanul meg leginkább ítélkezni, amelyikben őt magát gyakran megítélik.
2012. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Szólok emberek, hogy fanoknak szól a kérdés?
2012. aug. 24. 16:24
 15/22 A kérdező kommentje:
Bocs elnyomtam a gombot de az az előző komment végén felkijáltójelet akartam írni.
2012. aug. 24. 16:27
 16/22 anonim válasza:
Szeretem Mansont és arra kiváncsí lennék a stílusát nézve,hogy milyen barátnői voltak,vannak ? :)
2012. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

OFF - bocsi

barátnők:

Melissa Romero: [link]

Rose McGowan: [link]

Dita Von Teese: [link]

Evan Rachel Wood: [link]

Isani Griffith (?): [link]

Stoya: [link]

Lindsay Usich (jelenlegi): [link]

2012. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
92%
Köszönöm az elmegyógyintézetes cuccot! :D Embert nem ölnék az legyen másnak a dolga. Nem azt utálom, hogy nem szeretik néhányan, hanem azt, hogy buta külsőségek alapján ítélkeznek :) Nem kell vele foglalkozni ha nem szeretitek! Engem is a hozzászólásom alapján ítéltetek meg azonnal... Elárulom, hogy nem járok talpig feketében, nem csak a sötét zenét szeretem, a nőneműek táborához tartozom és úgy alapjába véve kedves vagyok. Az idiotizmust és a vakságot azonban utálom legyen az Mansonnal vagy akár a politikával kapcsolatos!
2012. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Drachen ***** válasza:
82%
Régen hallgattam Senior Manson-t, sőt a könyvét is olvastam. Alapvetően nincs bajom vele, mert a maga idióta és már már gátlástalan módján jó fej ,,srác".A hangját szeretem, a számai se rosszak ( bár nem néztem meg az összes szövegét) és a külseje se zavar. Egyedüli gondom vele, az a mérhetetlen feltűnési viszketegség és a polgár pukkasztás. Értem én, hogy ez az ,,imázsához" tartozik, csak nem gondol bele, hogy egy csomó fiatal, tini őt bálványozza és bizony utánozza is. Azt kell hogy mondjam, rossz hatással van rájuk... Valamint az is bosszant, (bár ez nem teljesen az ő hibája) hogy sokan a goth kategóriába sorolják mind őt mind a zenéjét, holott ő shock rocker.
2012. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Alaque ***** válasza:
36%
Az, hogy csúnyán beszél.
2012. szept. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!