Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rendezned kéne egy horrorfi...

Ha rendezned kéne egy horrorfilmet, akkor miről szólna?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 13:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én olyat, hogy:

Egy 6 éves kislány kényszert érez, hogy öljön. (és a kiscsaj olyan halhatatlan féle de nem vámpír) Majd meglát egy családot akik megérintik a szívét de nem törődik vele hanem megöli őket is. A végén pedig a kislány öngyilkos lesz mert már nem akar "szörnyeteg" lenni.(mert ha nem öl akkor meghal) Így nem öl többet és meghal.

Hát nem nagyon hanny end de ez is megteszi! :D

2010. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

én egy ronda emberről akit piszkálnak az emberek

és ez a csávó bedühödik és a saját belükkel fujtja meg az áldozatait

2010. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Hú ez... beteg xD MEgnézném a mozikban :D:DxD
2010. júl. 15. 13:57
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha kiszedi a belüket, valószínü hogy még meg kell külön fujtani... XD Istenem
2010. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
De szép halál! :)
2010. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én arról , hogy van egy pszichológus nő akit egy elég érdekes esethez hívták ki a rendőrségre egy fiatal lányhoz , akire azt hiszik , hogy valami örült és felgyújtott sok embert. És a pszichológus a legfélelmetesebb álmaival kell szembenéznie.
2010. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!