Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rendezned kéne egy horrorfi...

Ha rendezned kéne egy horrorfilmet, akkor miről szólna?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 13:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%
Arról hogy kiszabadul egy őrült pszichopata és elrabolja az összes politikust.Aztán bekényszeríti egy csomó kínzásra.Főszereplő:Csurcsány a köznép imádná amint levágják a kezét xD
2009. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%
Agyevő bogarat ültetnek a szomszédom fejébe! Két nap alatt éhenhal!
2009. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. Légyszives értelmes válaszokat írjatok .
2009. júl. 29. 14:16
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
az anyámról.a címe pedig:A lény v. Az antinő lenne.
2009. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

nem ezek a horor filmek amiket ismernek sokan,vannak komolyabb filmek amik nem horor katagoria,de olyan lelki teror van benne,hogy igazából elitélik a filmet,mert túl durvának tartják,akkor kérdezem most én:Mi a durva?

Amiben öldökölnek és több hektoliternyi vér folyik,vagy talán ami bármelykönkel megtörténhetne,mert az útobbi lelki teror az biztosam,az gagyi horor filmek azok csak mesék,egy sincs ami megtörtént volna igazából..ha igazi horort akarsz rendezni,javaslom vélemény kikérését a kékfény c. müsornak,ők aztán láttak pár brztalitást már ami csöppet túl lép a horor kategorián,és meg is történtek..üdv

2009. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ún. celebeket gyilkolnám benne halomra a lehető legváltozatosabb módon,mindegyiknek személyre szabva (Paris Hiltont pl. hitelkártyákkal szabdalnám szét,az egomán Will Smith-t a saját posztereibe folytanám,a köcsög bling-bling rappereket arannyal etetném,aztán a saját Hummerjeikkel kaparnék át rajtuk stb.)
2009. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hát amolyan 10 kicsi négereset csak hogy megkínozzák és megölik őket, lenne benne szerelem is meg ilyen egyik nap rózsa másik nap faág:D, meg húú nagyon sok ötletem van de a többi titok:D
2009. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

De olyan lenne hogy az emberek nagyon félnének benne mert szerintem attól még ijesztőbb de nem lenne olyan csupa vér csupa bél... De hatásos legyen lenne benne lelkizős rész, meg olyan hogy "ne ijedj meg Charls", aztán megöli:D De a főszereplő nő lenne. Húú most beindult a fantáziám.

2009. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én pl olyat amibe kisgyerek öl vagy valami baba mint pl a Halálos halgatás cimü filmbe. Az ilyen filmek sztem a legdurvábbak.

De amúgy miért érdekel hogy mások milyen horrort képzelnek el?

2009. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én olyan feketemágiásat amibe fiatal lányok boszorkánykodnak.és megidéznek szórakozásból egy rossz démont és az szép lassan mindenkit kinyir,a megidézőket meg a szeretteiket.=)
2009. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!