Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha rajtakapnátok...

Mit tennétek, ha rajtakapnátok valamelyik szülődet, hogy az msn-es naplózott beszélgetéseidet olvassa?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Megkérdezném tőle;-Anyu, mi az az msn-es naplózott beszélgetés?!
2009. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

vagy elrejteném vagy kitörölném a fájlokat! ez attól függ mennyire számítógépzseni az anyu!


R J

2009. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem igy értettem, hanem hogy reagálnátok erre? ott hirtelen.
2009. júl. 23. 19:28
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én valószínű hogy meg sem szólalnék mert folyamatosan osztana. De amúgy meg nem tudja mert jelszó védi....Meg a laptopomhoz sem nyúl mert tudja hogy hogy utálom ha piszkálják. Senkinek nem engedem meg hogy hozzá nyúljon. Meg alapból a mappákat 3 jelszó védi. És ilyen nagy számítógépzsenik se csinálnának semmit a gépemmel ha nem én kérem, mindegyikkel jóban vagyok:D
2009. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
utolsó: hogy tudtad olyan jól levédeni? nem írnád meg nekem email-ben? köszönöm!
2009. júl. 23. 19:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Menekülnék amerre látok xD
2009. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiakadnék nagyoon! Úristen! Amiket írkálunk... Asszem, lennének következményei a dolognak...:S :D
2009. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hátőőő...sztem énis kiakadnék meg anyuis..deh az enyémet is jelszóóó védii:D..és amugy ha van plussod akkor a beállitásokba belehet állitani a naplozások titkosotását:D
2009. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Örjöngős dührohamot kapnék, hisztiznék, toporzékolnék, kiabálnék vele, ahogy a torkomon kifér. Legutóbb, amikor a mappámat lapozgatta, első felindulásból összetéptem egy rajzot, csak mert egy félmeztelen srácot ábrázolt:S azóta is bánom, mert nem sok lehetőségem van aktokat vagy félaktokat készíteni.
2009. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

semmit. nincs rejtegetnivalóm.


szinte minden dolgomról tud. tudja, hogy alkalmanként füvezek(néha őis velem), tudja, hogy a bulikban fölszedett lányokat többé nem látom, tudja, hogy néha megcsalom a barátnőmet...... ha a barátnőm olvasná, akkor lenne gáz :S :D


Jah, és apukámmal élek.

2009. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!